Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneCIF BATHROOM CHUSTECZKI CZYSZCZĄCE DO ŁAZIENKI 36 SZTUK

Index N84669
Marka Cif
Producent Unilever
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyCiesz się jeszcze wygodniejszym sprzątaniem i lśniącą czystością w Twoim domu dzięki specjalistycznym chusteczkom czyszczącym Cif Łazienka. Chusteczki Cif doskonale radzą sobie z łazienkowymi zabrudzeniami, takimi jak pozostałości mydła i osad wapienny oraz skutecznie zapobiegają osadzaniu się kamienia, wody i brudu. Ich formuła nie zawiera alkoholu, ani chloru i nie niszczy czyszczonych powierzchni. Cif Łazienka pozostawiają połysk bez smug, zapewniają świeży zapach po każdym użyciu oraz są biodegradowalne, więc dbasz nie tylko o swój dom, ale także o środowisko!, , - Skutecznie usuwają 100% zabrudzeń Łazienkowych, - Zapobiegają osadzaniu się kamienia, wody oraz brudu, - Biodegradowalne, - Pozostawiają lśniące powierzchnie, - Wygodny i poręczny format 36 chusteczek, - Zapewniają świe...

Więcej szczegółów

7,01 zł brutto

Pełny opis

Ciesz się jeszcze wygodniejszym sprzątaniem i lśniącą czystością w Twoim domu dzięki specjalistycznym chusteczkom czyszczącym Cif Łazienka. Chusteczki Cif doskonale radzą sobie z łazienkowymi zabrudzeniami, takimi jak pozostałości mydła i osad wapienny oraz skutecznie zapobiegają osadzaniu się kamienia, wody i brudu. Ich formuła nie zawiera alkoholu, ani chloru i nie niszczy czyszczonych powierzchni. Cif Łazienka pozostawiają połysk bez smug, zapewniają świeży zapach po każdym użyciu oraz są biodegradowalne, więc dbasz nie tylko o swój dom, ale także o środowisko!

- Skutecznie usuwają 100% zabrudzeń Łazienkowych
- Zapobiegają osadzaniu się kamienia, wody oraz brudu
- Biodegradowalne
- Pozostawiają lśniące powierzchnie
- Wygodny i poręczny format 36 chusteczek
- Zapewniają świeży, przyjemny zapach


Zalecenia:
Nie spłukiwać do kanalizacji. Używać tylko do czyszczenia powierzchni zgodnie z przeznaczeniem produktu. Nie używać na marmurze, malowanym drewnie i do higieny osobistej. Na nowych, delikatnych powierzchniach przetestuj najpierw w mało widocznym miejscu. Zawsze zapoznaj się z informacjami zawartymi na etykiecie.

Proponowane

Z tej samej kategorii