Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 195 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneCOLGATE MAX WHITE ULTRA FRESHNESS PEARLS WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓW 50ML

Index N88224
Marka Colgate
Producent Colgate Palmolive
Stawka VAT 23%
Ilość

20 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyWybielająca pasta do zębów Colgate Max White Ultra Freshness Pearls o głęboko absorbującym działaniu tlenu. Klinicznie udowodniona skuteczności bielszych zębów w ciągu 3 dni*!, , Doświadcz niezwykłego wybielania, szczotkując zęby pastą do zębów Colgate Max White Ultra Freshness Pearl. , , Ta wybielająca pasta do zębów to rewolucja Colgate w codziennym wybielaniu. Piana powstająca podczas szczotkowania zawiera miliony aktywnych cząsteczek tlenu. Inteligentne molekuły wykrywają i usuwają zarówno powierzchniowe, jak i głębokie przebarwienia, zapewniając bielsze zęby w zaledwie 3 dni* co zostało udowodnione klinicznie! , Dodatkowo wybielająca pasta do zębów zawiera perełki świeżości o intensywnym smaku, które podczas szczotkowania mogą wywoływać przyjemne uczucie chłodzenia. Pasta pozosta...

Więcej szczegółów

19,21 zł brutto

Pełny opis

Wybielająca pasta do zębów Colgate Max White Ultra Freshness Pearls o głęboko absorbującym działaniu tlenu. Klinicznie udowodniona skuteczności bielszych zębów w ciągu 3 dni*!

Doświadcz niezwykłego wybielania, szczotkując zęby pastą do zębów Colgate Max White Ultra Freshness Pearl.

Ta wybielająca pasta do zębów to rewolucja Colgate w codziennym wybielaniu. Piana powstająca podczas szczotkowania zawiera miliony aktywnych cząsteczek tlenu. Inteligentne molekuły wykrywają i usuwają zarówno powierzchniowe, jak i głębokie przebarwienia, zapewniając bielsze zęby w zaledwie 3 dni* co zostało udowodnione klinicznie!
Dodatkowo wybielająca pasta do zębów zawiera perełki świeżości o intensywnym smaku, które podczas szczotkowania mogą wywoływać przyjemne uczucie chłodzenia. Pasta pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Formuła pasty została opracowana w taki sposób by zapewnić bezabrazyjne wybielanie głębokich przebarwień co oznacza, że jest bezpieczna dla szkliwa i jest odpowiednia do codziennego użytku.
Tubka nadaje się do recyklingu.

Główne korzyści:

- bielsze zęby w ciągu zaledwie 3 dni*,
- głeboko absorbujące działanie aktywnego tlenu,
- formuła pozwala usuwać powierzchniowe i głębokie przebarwienia spowodowane jedzeniem i piciem,
- bezpieczna dla szkliwa,
- efekt chłodzący i długotrwała świeżość.

Daj sobie świetny powód, aby zabłysnąć swoim promiennym, białym uśmiechem z Colgate.

*Przebarwienia spowodowane jedzeniem i piciem po 3 dniach stosowania.
WYBIELANIE ZĘBÓW: Zabłyśnij pewnością siebie z promiennym, białym uśmiechem dzięki szczotkowaniu zębów wybielającą pasta do zębów Colgate Max White Ultra Freshness Pearls.
UNIKALNA FORMUŁA COLGATE: Ta wybielająca pasta do zębów to rewolucja Colgate w codziennym wybielaniu - pasta podczas szczotkowania przekształca się w piankę, zawierającą miliony aktywnych cząsteczek tlenu.
USUWANIE PRZEBARWIEŃ: Inteligentne molekuły aktywnego tlenu zawarte w tej wybielającej paście wykrywają i usuwają zarówno powierzchniowe, jak i głębokie przebarwienia, zapewniając bielsze zęby w ciągu zaledwie 3 dni*, przy zachowaniu bezpieczeństwa dla szkliwa. Skuteczność udowodniona klinicznie.

*Przebarwienia spowodowane jedzeniem i piciem.
TRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ: Wybielająca pasta do zębów zawiera perełki świeżości, które dają genialne doładowanie smaku i zapewniają rewelacyjne chłodzenie i długotrwałą świeżość
BEZPIECZNY DO CODZIENNEGO UŻYTKU: wybielająca pasta do zębów zapewnia bezabrazyjne wybielanie głębokich przebarwień - bezpieczna dla szkliwa

Nie stosować u dzieci poniżej 7 roku życia.

Zawiera: Monofluorofosforan Sodu (1450 ppm F-)

Z tej samej kategorii