Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneDenivit Pro-Laser White Pasta do codziennego użytku 50 ml

Index N64769
Marka Denivit
Producent Schwarzkopf
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępnyusuwa do 90% przebarwień w 10 dni 3 razy bielsze zęby* stworzona we współpracy z dentystami delikatna dla zębów *W porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel Denivit Pro-Laser White stworzony we współpracy z dentystami zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu, porównywalne z profesjonalnymi pastami: 1. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni Unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia. 3. 3x bielsze zęby* Najbardziej zaawansowana technologia wybielająca od Denivit. 

Więcej szczegółów

9,59 zł brutto

Pełny opis

Denivit Pro-Laser White stworzony we współpracy z dentystami zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu, porównywalne z profesjonalnymi pastami:
1. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni
Unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia.
3. 3x bielsze zęby*
Najbardziej zaawansowana technologia wybielająca od Denivit. Potwierdzony 3-stopniowy system wybielania dla uzyskania profesjonalnych efektów wybielania: 3x bielsze zęby*.

Delikatna dla zębów
Pasta Denivit do codziennego użytku. 3-stopniowy system wybielania rozrzedza pozostałości na zębach a następnie usuwa je za pomocą profesjonalnej jakości składników, które są bezpieczne dla szkliwa zębów.

Stworzona we współpracy z dentystami
Formuła pasty Denivit zapewnia wysoki poziom czyszczenia zębów. Codzienne szczotkowanie zębów pastą Denivit w znaczący sposób redukuje pojawianie się przebarwień.

*W porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel.

usuwa do 90% przebarwień w 10 dni
3 razy bielsze zęby*
stworzona we współpracy z dentystami
delikatna dla zębów
*W porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel

Wskazówki dotyczące użycia
- Dla uzyskania najlepszych efektów szczotkuj zęby pastą Denivit co najmniej dwa razy dziennie przez 2-3 minuty.
- Zmieniaj swoją szczoteczkę do zębów co 3 miesiące.
- Stosuj nić dentystyczną i regularnie odwiedzaj dentystę.
- Po użyciu pasty Denivit postaw ją na nakrętce.

Tester bieli
- Kontroluj efekt wybielania, stosując tester bieli umieszczony po lewej stronie opakowania. Sprawdzaj kolor codziennie przed i po czyszczeniu zębów przy regularnym stosowaniu pasty Denivit.
- Tester wybielania powinien być wymieniany na nowy co miesiąc.


Przechowywać w temperaturze otoczenia
Tylko dla dorosłych.
50 ml
Karton

Proponowane

Z tej samej kategorii

 • Szybkie Zakupy
  11,28 zł W magazynie
  15,04 zł / 100ml

  z technologią Smartfoam wybiela zęby ze wszystkich stron

  11,28 zł
  15,04 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  8,27 zł W magazynie
  8,00 zł / 100ml

  3 korzyści w 1: wybielanie, długotrwała świeżość, ochrona przed przebarwieniami Pomaga zapobiegać tworzeniu się ubytków Pomaga zapobiegać tworzeniu się kamienia nazębnego Pomaga odświeżyć jamę ustną Regularnie stosowana pasta do zębów Blend-a-med 3DWhite Fresh Extreme Mint Kiss wybiela przednie i tylne powierzchnie zębów oraz widoczne powierzchnie...

  8,27 zł
  8,00 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  8,27 zł W magazynie
  8,00 zł / 100ml

  Zawiera drobinki wybielające 3D, które działają na języku, dziąsłach i powierzchni zębów Wybielanie bezpieczne dla szkliwa Delikatna piana pozwala czyścić trudno dostępne miejsca Długotrwała świeżość Pasta do zębów Blend-a-med 3DWhite pomaga Ci utrzymać świeży oddech nawet do 6 razy dłużej! Daje ci pewność siebie i motywację do działania. Nie tylko...

  8,27 zł
  8,00 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  12,90 zł W magazynie
  17,20 zł / 100ml

  Sensodyne została specjalnie stworzona by przynosić ulgę osobom z wrażliwymi zębami. W wyniku erozji szkliwa lub cofania się dziąseł następuje odsłonięcie zębiny. Może to prowadzić do bólu wrażliwych zębów w kontakcie z bodźcami takimi jak gorące lub zimne pokarmy i napoje.,- Długotrwała ochrona przed nadwrażliwością*,- Zawiera technologię aktywnej...

  12,90 zł
  17,20 zł / 100ml
  W magazynie