Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneParodontax Extra Fresh Pasta do zębów 75 ml

Index N53745
Marka Parodontax
Producent GlaxoSmithKline
Stawka VAT 8%
Ilość

Powyżej 50szt

Dostawa i płatność
pasta z fluorkiem do codziennego stosowania dla zdrowych dziąseł i mocnych zębów pomaga powstrzymać i zapobiegać krwawieniu dziąseł Zdrowe zęby zaczynają się od zdrowych dziąseł Zdrowe dziąsła nie krwawią. Jeśli widzisz krew w trakcie szczotkowania lub nitkowania zębów, może być to oznaką choroby dziąseł. Brak leczenia może skutkować nieświeżym oddechem, zaczerwienieniem i opuchnięciem dziąseł, a z czasem ich recesją, prowadząc w ostateczności do obluzowania i utraty zębów. parodontax to pasta z fluorem do codziennego stosowania, która w potwierdzony klinicznie sposób powstrzymuje i zapobiega

Więcej szczegółów

9,44 zł brutto

Pełny opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Parodontax Extra Fresh Pasta do zębów 75 ml

Zdrowe zęby zaczynają się od zdrowych dziąseł
Zdrowe dziąsła nie krwawią. Jeśli widzisz krew w trakcie szczotkowania lub nitkowania zębów, może być to oznaką choroby dziąseł. Brak leczenia może skutkować nieświeżym oddechem, zaczerwienieniem i opuchnięciem dziąseł, a z czasem ich recesją, prowadząc w ostateczności do obluzowania i utraty zębów.

parodontax to pasta z fluorem do codziennego stosowania, która w potwierdzony klinicznie sposób powstrzymuje i zapobiega krwawieniu dziąseł.
Pasta parodontax została specjalnie zaprojektowana, aby fizycznie usuwać przyczynę krwawienia dziąseł w postaci płytki bakteryjnej gromadzącej się wzdłuż linii dziąseł, pomagając zachować ciągłość uszczelnienia pomiędzy dziąsłami a zębami. Pasta ta jest odpowiednia do codziennego stosowania, ponieważ wzmacnia także zęby i odświeża oddech.
Czy lubisz kiedy pasta ma odświeżający smak? parodontax Extra Fresh wyzwala uczucie chłodnej świeżości pozostawiając wrażenie odświeżenia w jamie ustnej.

pasta z fluorkiem do codziennego stosowania dla zdrowych dziąseł i mocnych zębów
pomaga powstrzymać i zapobiegać krwawieniu dziąseł

Zawsze przestrzegać instrukcji podanych na opakowaniu. Szczotkować zęby 2 do 3 razy dziennie, nie połykać, wypluć. W razie wystąpienia podrażnienia zaprzestać stosowania. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte.

Sodium Bicarbonate,Aqua,Glycerin,Alcohol,Cocamidopropyl Betaine,Mentha Arvensis Oil,Mentha Piperita Oil,Xanthan Gum,Echinacea Purpurea Flower/Leaf/Stem Juice,Krameria Triandra Extract,Aroma,Sodium Fluoride,Chamomilla Recutita Extract,Salvia Officinalis Oil,Commiphora Myrrha Extract,Sodium Saccharin,Limonene,Linalool,CI 77491,Zawiera fluorek sodu 0,31% w/w (1400 ppm fluorku)

Przechowywać w temperaturze otoczenia

75 ml

Karton

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
www.gsk.com

Z tej samej kategorii

Proponowane