Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądanePARODONTAX FLUORIDE PASTA DO ZĘBÓW 75 ML

Index N49316
Marka Parodontax
Producent GlaxoSmithKline
Stawka VAT 8%
Ilość

29 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyZdrowe zęby zaczynają się od zdrowych dziąseł, Zdrowe dziąsła nie krwawią. Jeśli widzisz krew w trakcie szczotkowania lub nitkowania zębów, może być oznaką choroby dziąseł. Brak leczenia może skutkować nieświeżym oddechem, zaczerwienieniem i opuchnięciem dziąseł, a z czasem ich recesją, prowadząc w ostateczności do obluzowania i utraty zębów., , parodontax to pasta z fluorem do codziennego stosowania, która w potwierdzony klinicznie sposób powstrzymuje i zapobiega krwawieniu dziąseł., Pasta paradontax została specjalnie zaprojektowana, aby fizycznie usuwać przyczynę krwawienia dziąseł w postaci płytki bakteryjnej gromadzącej się wzdłuż linii dziąseł, pomagając zachować ciągłość uszczelnienia pomiędzy dziąsłami a zębami. Pasta ta jest odpowiednia do codziennego stosowania, ponieważ wzm...

Więcej szczegółów

12,42 zł brutto

Pełny opis

Zdrowe zęby zaczynają się od zdrowych dziąseł
Zdrowe dziąsła nie krwawią. Jeśli widzisz krew w trakcie szczotkowania lub nitkowania zębów, może być oznaką choroby dziąseł. Brak leczenia może skutkować nieświeżym oddechem, zaczerwienieniem i opuchnięciem dziąseł, a z czasem ich recesją, prowadząc w ostateczności do obluzowania i utraty zębów.

parodontax to pasta z fluorem do codziennego stosowania, która w potwierdzony klinicznie sposób powstrzymuje i zapobiega krwawieniu dziąseł.
Pasta paradontax została specjalnie zaprojektowana, aby fizycznie usuwać przyczynę krwawienia dziąseł w postaci płytki bakteryjnej gromadzącej się wzdłuż linii dziąseł, pomagając zachować ciągłość uszczelnienia pomiędzy dziąsłami a zębami. Pasta ta jest odpowiednia do codziennego stosowania, ponieważ wzmacnia także zęby i odświeża oddech.

Wyrób medyczny.
pasta z fluorem do codziennego stosowania dla zdrowych dziąseł i mocnych zębów
pomaga powstrzymać i zapobiegać krwawienia dziąseł

Zawsze przestrzegać instrukcji podanych na opakowaniu.
Szczotkować zęby 2 do 3 razy dziennie, nie połykać, wypluć.

Proponowane

Z tej samej kategorii