Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneSIDOLUX M MLECZKO DO PIELĘGNACJI MEBLI MIGDAŁ 300ML

Index N6891
Marka Sidolux
Producent Lakma
Stawka VAT 23%
Ilość

46 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyProdukt do mebli o delikatnej konsystencji i głębokim zapachu migdałów. Pielęgnuje oraz zabezpiecza powierzchnie, nadając im lekki połysk. To środek, który dzięki swojej wyjątkowej recepturze zapewnia najwyższy poziom czystości. Nie musisz martwić się o szorowanie mebli. Produkt bardzo szybko usunie wszelkie plamy, kurz czy pyłki z mebli. Dzięki zawartym w nim naturalnym woskom, na powierzchni pozostanie również delikatny połysk. W ten sposób twoje meble szybko odzyskają urok, a dodatkowo dzięki warstwie antystatycznej będą chronione przed szybkim osadzaniem się kurzu. 

Więcej szczegółów

10,23 zł brutto

Pełny opis

Produkt do mebli o delikatnej konsystencji i głębokim zapachu migdałów. Pielęgnuje oraz zabezpiecza powierzchnie, nadając im lekki połysk. To środek, który dzięki swojej wyjątkowej recepturze zapewnia najwyższy poziom czystości. Nie musisz martwić się o szorowanie mebli. Produkt bardzo szybko usunie wszelkie plamy, kurz czy pyłki z mebli. Dzięki zawartym w nim naturalnym woskom, na powierzchni pozostanie również delikatny połysk. W ten sposób twoje meble szybko odzyskają urok, a dodatkowo dzięki warstwie antystatycznej będą chronione przed szybkim osadzaniem się kurzu. Niewiarygodny zapach migdałów, będzie utrzymywał się jeszcze długo po porządkach, podkreślając rodzinną atmosferę w twoim domu.
Właściwości produktu:
doskonale myje i czyści,
pozostawia piękny i długotrwały zapach,
nabłyszcza i odświeża wygląd mebli,
utrudnia osadzanie się brudu,
łatwo się aplikuje,
chroni podłoże przed negatywnym wpływem wilgoci.
Sposób zastosowania:
Przed użyciem wstrząsnąć. Miękką ściereczkę zwilż preparatem i rozprowadź po czyszczonej powierzchni. Polerować do uzyskania połysku.
Nie używać na nielakierowane drewno.

Z tej samej kategorii