Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneLenor Professional Summer Breeze Płyn do płukania tkanin 5L

Index N60696
Marka Lenor
Producent Procter&Gamble
Stawka VAT 23%
Ilość

18 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Lenor Professional Summer Breeze to profesjonalny, skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. Dzięki specjalnej technologii zapewnia pranym tkaninom wyjątkową miękkość (w porównaniu z samym detergentem). Profesjonalny płyn do płukania tkanin Lenor Professional Summer Breeze pomaga wydłużyć życie tkanin (w porównaniu z samym detergentem).Zapewnia pranym tkaninom wyjątkową miękkość,Technologia aktywacji zapachu płynu Lenor Summer delikatnie uwalnia świeży zapach za każdym dotknięciem tkaniny,Zapewnia skuteczność nawet w przypadku suszenia w suszarce bębnowej,Zapewnia doskonałą chłonność wody,Pom…

Więcej szczegółów

42,42 zł brutto

Pełny opis

e-mail. Pytanie?

Lenor Professional Summer Breeze to profesjonalny, skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. Dzięki specjalnej technologii zapewnia pranym tkaninom wyjątkową miękkość (w porównaniu z samym detergentem). Profesjonalny płyn do płukania tkanin Lenor Professional Summer Breeze pomaga wydłużyć życie tkanin (w porównaniu z samym detergentem).

Zapewnia pranym tkaninom wyjątkową miękkość
Technologia aktywacji zapachu płynu Lenor Summer delikatnie uwalnia świeży zapach za każdym dotknięciem tkaniny
Zapewnia skuteczność nawet w przypadku suszenia w suszarce bębnowej
Zapewnia doskonałą chłonność wody
Pomaga ograniczyć elektryzowanie się tkanin i ułatwia prasowanie
Ergonomiczna butelka z końcówką zapobiegającą kapaniu i zakrętką z miarką ułatwia kontrolę dozowania
Zalecany do profesjonalnego użytku

Zawartość butelki wystarcza na 200 prań (przy stosowaniu 25 ml płynu na jedno pranie). Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. Zalecany do profesjonalnego użytku. Karta bezpieczeństwa produktu dostępna jest dla profesjonalnych użytkowników na życzenie. Należy zapewnić odpowiednią wentylację. Należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

W przypadku podrażnienia lub uszkodzenia skóry należy unikać długiego kontaktu z roztworem do prania. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy unikać kontaktu z oczami.

Z tej samej kategorii

Proponowane