Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneBryza Lanza Spring Freshness Kapsułki do prania białych i kolorowych tkanin 607,6 g (28 x 21,7)

Index N76053
Marka Bryza
Producent Reckitt Benckiser
Stawka VAT 23%
Ilość

50 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępnyz technologią uwalniania zapachu, aktywator czystości, długotrwająca świeżość Nowa Bryza Lanza Spring Freshness 3x Fresh Power dzięki technologii stopniowego uwalniania zapachu zapewnia intensywne i długotrwające uczucie świeżości. Aktywna siła czyszcząca sprawi, że Twoje białe i kolorowe ubrania będą czyste i pachnące!

Więcej szczegółów

27,53 zł brutto

Pełny opis

Nowa Bryza Lanza Spring Freshness 3x Fresh Power dzięki technologii stopniowego uwalniania zapachu zapewnia intensywne i długotrwające uczucie świeżości. Aktywna siła czyszcząca sprawi, że Twoje białe i kolorowe ubrania będą czyste i pachnące!

z technologią uwalniania zapachu, aktywator czystości, długotrwająca świeżość

Do prania powyżej 5 kg: Do średnio zabrudzonego prania i średnio twardej wody użyj 2 kapsułki. W przypadku silnych zabrudzeń i twardej wody użyj 3 kapsułki.


Proponowane

Z tej samej kategorii

 • Szybkie Zakupy
  2,57 zł W magazynie
  2,57 zł / 100ml

  SATIN DO PRANIA FIRANEK to niezwykle skoncentrowany środek, który idealnie wypierze firanki, ale również przywróci nieskazitelną biel zszarzałych, zżółkniętych firanek. Produkt posiada właściwości piorące, wybielające oraz odświeżające. Świetnie poradzi sobie z zabrudzeniami nikotynowymi, z kurzu, tłuszczu, ogrzewania czy pary wodnej. Wyjątkowa żelowa...

  2,57 zł
  2,57 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  10,49 zł W magazynie
  2,10 zł / 1szt

  Zapobiega farbowaniu ubrań i usuwa plamy!,Zapobiega zafarbowaniu ubrań*,Saszetka działa jak magnes wychwytujący uwolnione podczas prania cząstki barwnik i brudu - zapewniając ochronę przed zafarbowaniem tkanin i utrzymanie intensywności ich kolorów.,Usuwa plamy nawet w 30°C,Odplamiacz działa na najbardziej uporczywe plamy (z kawy, owoców, wina, tłuszczu,...

  10,49 zł
  2,10 zł / 1szt
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  22,99 zł W magazynie
  12,77 zł / 1l

  Specjalny detergent do prania tkanin białych. Piorąc stosuj się do zaleceń producenta tekstyliów. Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna. Płynny środek do prania.

  22,99 zł
  12,77 zł / 1l
  W magazynie