Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneDr. Beckmann Środek czyszczący do pralek 250 ml

Index N74669
Marka Dr Beckmann
Producent Werner&Mertz
Stawka VAT 23%
Ilość

42 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępnynowa formuła + aktywny węgiel - wiąże osad dla dłuższego życia pralki usuwa brud, osad z kamienia i inne pozostałości chroni metal i pielęgnuje uszczelki 1-sza taka formuła w Polsce w kategorii środków czyszczących do pralek Mydliny, brud i osad z kamienia mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie pralki. Formuła z węglem aktywnym rozpuszcza i wiąże brud, który jest następnie skutecznie wymywany. Czyszczenie: usuwa uporczywy brud, pozostałości detergentu oraz osad z kamienia w trudno dostępnych miejscach w środku pralki (bęben, przewody). 

Więcej szczegółów

14,17 zł brutto

Pełny opis

Mydliny, brud i osad z kamienia mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie pralki. Formuła z węglem aktywnym rozpuszcza i wiąże brud, który jest następnie skutecznie wymywany.
Czyszczenie: usuwa uporczywy brud, pozostałości detergentu oraz osad z kamienia w trudno dostępnych miejscach w środku pralki (bęben, przewody).
Ochrona i konserwacja: inhibitory korozji chronią elementy metalowe. Specjalne składniki odżywcze pomagają utrzymać elastyczność uszczelek.

nowa formuła + aktywny węgiel - wiąże osad
dla dłuższego życia pralki
usuwa brud, osad z kamienia i inne pozostałości
chroni metal i pielęgnuje uszczelki
1-sza taka formuła w Polsce w kategorii środków czyszczących do pralek

Zastosowanie
1. Oczyścić filtr w pralce. Przed użyciem potrząsnąć butelką. Wyjąć szufladkę na detergent, namoczyć przez 30 minut w roztworze z 40 ml środka do czyszczenia pralek (patrz podziałka) rozpuszczonego w 4 litrach ciepłej wody. Oczyścić szufladkę i wsadzić z powrotem do pralki.
2. Z gumowej uszczelki usunąć nitki, drobne kamyki etc. Nanieść niewielką ilość środka do czyszczenia na ściereczkę i wytrzeć szybę oraz uszczelkę. Pozostawić na chwilę, aby produkt mógł zadziałać i zetrzeć wilgotną ściereczką.
3. Wlać pozostałą zawartość butelki do komory na pranie główne i włączyć główny cykl prania (temp. co najmniej 60°C), bez dodawania detergentu i bez brudnej odzieży.
Wskazówka: stosować ok. 3 razy w roku. Zawsze przestrzegać zaleceń producenta pralki.
W ten sposób można zapobiec niewłaściwemu funkcjonowaniu pralki. Dla długiego życia pralki.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Proponowane

Z tej samej kategorii

 • Szybkie Zakupy
  15,28 zł W magazynie
  15,28 zł / 1l

  Działanie,- do prania tkanin białych i kolorowych w pralkach automatycznych w temperaturach 30°C, 60°C i 95°C oraz do prania ręcznego,- aktywne składniki płynu efektywnie usuwają plamy z tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych,Właściwości,- zawiera naturalne mydło tradycyjnie warzone,- posiada zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej,- bez...

  15,28 zł
  15,28 zł / 1l
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  70,02 zł W magazynie
  42,28 zł / 1kg

  Kapsułki do prania Persil Duo Caps z Technologią Deep Clean zawierają odpowiednio dobrane składniki aktywne, które pozwolą usunąć najbardziej uporczywe plamy. Wnikają głęboko we włókna, usuwając nawet najmniejsze cząsteczki plam dla doskonałych rezultatów oraz blasku Twoich ubrań. Ciesz się perfekcyjną czystością i długotrwałą świeżością Persila, którą...

  70,02 zł
  42,28 zł / 1kg
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  18,15 zł W magazynie
  4,54 zł / 1l

  Zawiera lanolinę, naturalny środek chroniący włókna. Jest antystatyczny i posiada system ochrony ciemnych tkanin. Przeznaczony jest do pralek automatycznych i do prania ręcznego.

  18,15 zł
  4,54 zł / 1l
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  22,55 zł W magazynie
  11,28 zł / 1l

  bardziej skoncentrowany*E Active-Enzym 6, aby zapewnić dogłębną czystość i miłą świeżość upranych ubrań* w stosunku do poprzedniej wersji żelu Nowy żel E z mieszanką enzymów efektywnie radzi sobie z różnego rodzaju plamami: szybko działająca formuła jest zaprojektowana tak, aby poradzić sobie z uporczywymi plamami:- plamami białkowymi np. z trawy lub...

  22,55 zł
  11,28 zł / 1l
  W magazynie