Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądanePersil Sensitive Żel do prania 2,00 l (40 prań)

Index N74041
Marka Persil
Producent Henkel
Stawka VAT 23%
Ilość

47 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępnyz mydłem z naturalnych surowców i z mleczkiem migdałowymbardziej skoncentrowany w porównaniu z poprzednią formułą żelu Persil Moc efektywnego usuwania plam z jednoczesną delikatnością dla Twojej skóry. Przyjazny dla alergików i przebadany przez ECARF (Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii) oraz zaakceptowany przez dermatologów, z naturalnym mydłem i przyjemnym zapachem mleka migdałowego. Teraz z bardziej skoncentrowaną formułą, dla bardziej przyjaznego dla środowiska prania. Niemiecka Technologia. Płynny środek do prania.

Więcej szczegółów

33,69 zł brutto

Pełny opis

Moc efektywnego usuwania plam z jednoczesną delikatnością dla Twojej skóry. Przyjazny dla alergików i przebadany przez ECARF (Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii) oraz zaakceptowany przez dermatologów, z naturalnym mydłem i przyjemnym zapachem mleka migdałowego. Teraz z bardziej skoncentrowaną formułą, dla bardziej przyjaznego dla środowiska prania. Niemiecka Technologia.

z mydłem z naturalnych surowców i z mleczkiem migdałowym
bardziej skoncentrowany w porównaniu z poprzednią formułą żelu Persil

Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

Proponowane

Z tej samej kategorii

 • Szybkie Zakupy
  22,48 zł W magazynie
  22,48 zł / 1l

  40% bardziej skoncentrowany w porównaniu z poprzednią formułą żelu Persil Odkryj 40% bardziej skoncentrowaną formułę Persil 360° Complete Clean z nutą lawendy. Nowa formuła zawiera więcej mocy w każdej kropli, będąc jednocześnie bardziej przyjazną dla środowiska. Niemiecka Technologia. Płynny środek do prania.

  22,48 zł
  22,48 zł / 1l
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  27,53 zł W magazynie
  0,98 zł / 1szt

  z technologią uwalniania zapachu, aktywator czystości, długotrwająca świeżość Nowa Bryza Lanza Spring Freshness 3x Fresh Power dzięki technologii stopniowego uwalniania zapachu zapewnia intensywne i długotrwające uczucie świeżości. Aktywna siła czyszcząca sprawi, że Twoje białe i kolorowe ubrania będą czyste i pachnące!

  27,53 zł
  0,98 zł / 1szt
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  30,16 zł W magazynie
  1,25 zł / 1szt

  żel + proszek Perlux Super Compact to innowacyjne, superskoncentrowane perły piorące. Połączenie najlepszych cech proszku i żelu w technologii hybrydowej to gwarancja skuteczności i wygody.Dlaczego Perlux Super Compact?Skuteczny - siła proszku, szybkość żeluInteligentne opakowanie - rozpuszczalna w wodzie folia wspomaga proces praniaOszczędny - jedna mała...

  30,16 zł
  1,25 zł / 1szt
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  19,53 zł W magazynie
  17,75 zł / 1l

  Środek z dodatkowymi składnikami czyszczącymiKoncentrat w żeluZniewalająca świeżośćŁatwe odmierzanie i wlewanie detergentu Płyn do prania Vizir Alpine Fresh z dodatkowymi składnikami czyszczącymi zapewnia Tobie oraz całej Twojej rodzinie doskonałe pranie oraz pielęgnację tkanin, jaką daje środek piorący w płynie. Nie musisz się już martwić, że Twój środek...

  19,53 zł
  17,75 zł / 1l
  W magazynie