Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneFairy Jar Professional All In One Original Tabletki do zmywarki 230 sztuk

Index NX68094
Marka Fairy
Producent Procter&Gamble
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępny2 OPAKOWANIA PO 115szt

2 razy szybsze czyszczenie w trakcie krótkich cykli w porównaniu do normalnego cyklu Idealny połysk i ochrona szkła Podnoszą skuteczność płukania i działania soli Można stosować w zmywarkach o krótkim cyklu pracy (1-5 min) Rozpuszczają się 2 razy szybciej niż twarde tabletki Skuteczne w wodzie o każdym stopniu twardości Testowane i rekomendowane przez Whirlpool do użytku profesjonalnego Profesjonalne Tabletki do zmywarki Fairy Jar All-In-One Original to kompleksowe rozwiązanie opracowane specjalnie do codziennego mycia naczyń w profesjonalnej zmywarce. 

Więcej szczegółów

147,00 zł brutto

zamiast 160,76 zł

Zawartość

Pełny opis

2 OPAKOWANIA PO 115szt

Profesjonalne Tabletki do zmywarki Fairy Jar All-In-One Original to kompleksowe rozwiązanie opracowane specjalnie do codziennego mycia naczyń w profesjonalnej zmywarce. Tabletki Dreft nie tylko szybko się rozpuszczają i skutecznie myją zaschnięty tłuszcz – chronią też srebro i nadają blask metalom, zapewniając olśniewający wygląd sztućców i akcesoriów ze stali nierdzewnej, a ponadto podnoszą wydajność płukania i działania soli (działanie soli jest skuteczne w przypadku miękkiej, średnio twardej i twardej wody do 26 dH. Zmywarka powinna działać skutecznie nawet wtedy, kiedy włącza się ostrzeżenie dotyczące płukania lub działania soli).

2 razy szybsze czyszczenie w trakcie krótkich cykli w porównaniu do normalnego cyklu
Idealny połysk i ochrona szkła
Podnoszą skuteczność płukania i działania soli
Można stosować w zmywarkach o krótkim cyklu pracy (1-5 min)
Rozpuszczają się 2 razy szybciej niż twarde tabletki
Skuteczne w wodzie o każdym stopniu twardości
Testowane i rekomendowane przez Whirlpool do użytku profesjonalnego

Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. Zalecany do użytku profesjonalnego. Karta charakterystyki produktu jest dostępna dla profesjonalnych użytkowników na życzenie. Należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Przechowywać w temperaturze otoczenia
Owijka

Proponowane

Z tej samej kategorii

 • Szybkie Zakupy
  14,06 zł W magazynie
  3,52 zł / 100ml

  nowa formuła rekomendowany przez czołowych producentów zmywarek eliminuje: krople wody, zacieki, nalot nadaje: diamentowy połysk - Zapobiega osadom - Przyspiesza schnięcie - Eliminuje zacieki - Chroni przed nalotem - Diamentowy połysk Płyn nabłyszczający Finish 5x Power Actions zawiera formułę Glass Protect* dla bardziej lśniących i suchych** naczyń. Dla...

  14,06 zł
  3,52 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  17,69 zł W magazynie
  3,28 zł / 100ml

  Nowy Somat Gold Gel - nasz najskuteczniejszy Somat żel z technologią dokładnego mycia, dzięki czemu wnika i usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak zaschnięte płatki. Unikalna, dwukomorowa butelka Somat pozwala na połączenie skutecznych formuł, które doskonale usuwają z naczyń tłuszcz i przypalenia.

  17,69 zł
  3,28 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  10,82 zł W magazynie
  4,33 zł / 100ml

  Płyn usuwa skutecznie pozostałości po zmywaniu. Rozpuszcza tłuszcz, wapń i inne osady, pozostawiając zmywarkę idealnie czystą. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Preparat, stosowany okresowo, zapewnia utrzymanie czystości wnętrza zmywarki. W celu utrzymania właściwego poziomu czystości zaleca się stosowanie produktu raz na miesiąc.,Przeznaczony do...

  10,82 zł
  4,33 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  17,98 zł W magazynie
  2,27 zł / 100ml

  Płyn nabłyszczający do zmywarek nie pozostawia smug i zapewnia nieskazitelny połysk naczyń. Płyn nabłyszczający do zmywarek.

  17,98 zł
  2,27 zł / 100ml
  W magazynie