Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneFairy Platinum All in One Lemon Kapsułki do zmywarki 37 sztuk

Index N67088
Marka Fairy
Producent Procter&Gamble
Stawka VAT 23%
Ilość

46 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Najlepszy produkt Fairy do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń już za 1. razem Czyści nawet tłuszcz z filtra (do usuwania kamienia użyj środka Fairy do czyszczenia zmywarek) Funkcja soli i wspomaganie płukania naczyń Ochrona szkła i srebra Sprawia, że zmywarka jest czysta i pachnie świeżością Pomagają zapobiegać odkładaniu się tłuszczu w systemie odprowadzającym wodę, na filtrach i ramieniu natryskowym Specjalnie opracowane i testowane do użycia we wszystkich zmywarkach wiodących firm Łatwość użycia – bez dodatkowego opakowania Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum All in One Lemon usuwaj

Więcej szczegółów

48,04 zł brutto

Pełny opis

Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum All in One Lemon usuwają zabrudzenia już za 1. razem, a ich formuła rozpuszcza nawet najbardziej uporczywe tłuste zabrudzenia, aby Twoje naczynia były czyste i lśniące. Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum mają moc czyszczenia, która daje Ci pewność, że możesz ugotować to, co chcesz, a one wyczyszczą nawet tłuszcz z filtra, aby Twoje naczynia i zmywarka lśniły czystością. Płynna formuła kapsułki rozpuszcza się o wiele szybciej niż tabletki prasowane, dzięki czemu znacznie szybciej zaczyna działać. Poza tym są bardzo proste w użyciu - wystarczy, że umieścisz kapsułkę w zmywarce. Kapsułki są od razu gotowe do użycia - nie mają dodatkowego opakowania. Używaj również płynu do mycia naczyń Fairy Platinum do usuwania najtrudniejszych tłustych zabrudzeń przy zmywaniu ręcznym.

Najlepszy produkt Fairy do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń już za 1. razem
Czyści nawet tłuszcz z filtra (do usuwania kamienia użyj środka Fairy do czyszczenia zmywarek)
Funkcja soli i wspomaganie płukania naczyń
Ochrona szkła i srebra
Sprawia, że zmywarka jest czysta i pachnie świeżością
Pomagają zapobiegać odkładaniu się tłuszczu w systemie odprowadzającym wodę, na filtrach i ramieniu natryskowym
Specjalnie opracowane i testowane do użycia we wszystkich zmywarkach wiodących firm
Łatwość użycia – bez dodatkowego opakowania

1 kapsułka = 1 mycie. Umieść kapsułkę w szufladce dozownika i zamknij szufladkę. Zawsze trzymaj produkt suchymi dłońmi. Nie rozpakowuj i nie przebijaj kapsułki. Zamknij szczelnie torebkę po każdym użyciu.

Przechowywać w temperaturze otoczenia
Torba plastikowa

Z tej samej kategorii

Proponowane