Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneFinish All in 1 Max Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 358,6 g (22 sztuki)

Index N73128
Marka Finish
Producent Reckitt Benckiser
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt

Dostawa i płatność

Tabletki do mycia naczyń w zmywarce.

Więcej szczegółów

15,89 zł brutto

Pełny opis

Informacje z opakowania produktu:

Finish All in 1 Max Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 358,6 g (22 sztuki)

Sposób użycia: Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi! Dla najlepszych rezultatów do każdego zmywania bez względu na rodzaj zabrudzenia dla wszystkich twardości wody umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie zdejmuj folii z tabletki. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish All in 1 Max na dnie zmywarki. Zawsze zamknij torbę po użyciu. Chroń produkt przed wysokimi temperaturami i wilgocią. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości do 21°dh/26°e. W przypadku twardej wody możesz wzmocnić działanie dodatkowo używając Soli Finish do zmywarek. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów: 50/55°C lub Auto. Produkt bezpieczny dla szamb. Opakowania nadaje się do recyklingu tylko po całkowitym opróżnieniu! Produkt nie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nie odnawia uszkodzonych naczyń. Płyn nabłyszczający Finish jest polecany do najlepszych efektów schnięcia.

5-15% związki wybielające na bazie tlenu, fosfoniany,<5% polikarboksylany, niejonowe środki powierzchniowo czynne,enzymy (subtylizyna, amylaza),kompozycja zapachowa

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Finish All in 1 Max Powerball. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilku minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Kraj produkcji - Polska

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

358,6 g

Opakowanie wielokrotnie zamykane

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 227659500
Infolinia: 801115111, 225419115

Z tej samej kategorii

Proponowane