Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 195 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądane


Nowy FINISH POWER LEMON TABLETKI DO MYCIA NACZYŃ W ZMYWARCE 640 G (40 SZTUK)

FINISH POWER LEMON TABLETKI DO MYCIA NACZYŃ W ZMYWARCE 640 G (40 SZTUK)

Index N88983
Marka
Producent
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyFinish Power - kompletne rozwiązanie dla Twoich naczyń. Nasz Powerball wzmacnia działanie tabletki, abyś codziennie mógł cieszyć się czystością i blaskiem naczyń od pierwszego użycia., , Bez zbędnego rozpakowywania, z biodegradowalną folią, która w 100 % rozpuszcza się w wodzie.

Więcej szczegółów

41,00 zł brutto

Pełny opis

Finish Power - kompletne rozwiązanie dla Twoich naczyń. Nasz Powerball wzmacnia działanie tabletki, abyś codziennie mógł cieszyć się czystością i blaskiem naczyń od pierwszego użycia.

Bez zbędnego rozpakowywania, z biodegradowalną folią, która w 100 % rozpuszcza się w wodzie.


Sposób użycia:
Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi. Nie zdejmuj folii z tabletki, ani nie przecinaj. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Do każdego zmywania umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie umieszczaj w koszyku na sztućce. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów eco lub auto. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish Power na dnie zmywarki koło filtra. W celu ochrony jakości tabletek Finish Power, zawsze zamykaj opakowanie po użyciu i przechowuj z dala od ciepła i wilgoci. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim, średnim i wysokim stopniu twardości do 26°e (21°dH). W przypadku wody bardzo twardej należy użyć soli Finish do zmywarek. Produkt bezpieczny dla szamb. Płyn nabłyszczający Finish jest polecany dla najlepszych efektów schnięcia. To opakowanie nadaje się do recyklingu tylko po całkowitym opróżnieniu!

Zamknij po użyciu.

Z tej samej kategorii