Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneSomat Gold Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 345,6 g (18 x 19,2 g)

Index N68899
Marka Somat
Producent Henkel
Stawka VAT 23%
Ilość

13 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnySomat Gold bez fosforanów wzmocniony siłą kwasu cytrynowego, zgodnie z prawem UE. Najlepszy Somat nawet na przypalone resztki jedzenia. Skutecznie myje Chroni szkło przed matowieniem Usuwa plamy z herbaty i kawy Funkcja nabłyszczacza Funkcja soli Szybko się rozpuszcza Neutralizuje nieprzyjemne zapachy Działa już w 40°C Chroni zdobienie naczyń Zapewnia połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej Efekt suszenia Bez namaczania Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach.

Więcej szczegółów

18,99 zł brutto

Pełny opis

Somat Gold bez fosforanów wzmocniony siłą kwasu cytrynowego, zgodnie z prawem UE. Najlepszy Somat nawet na przypalone resztki jedzenia.

Skutecznie myje
Chroni szkło przed matowieniem
Usuwa plamy z herbaty i kawy
Funkcja nabłyszczacza
Funkcja soli
Szybko się rozpuszcza
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Działa już w 40°C
Chroni zdobienie naczyń
Zapewnia połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej
Efekt suszenia
Bez namaczania

Stosować 1 tabletkę niezależnie od rodzaju zabrudzeń. Somat Gold myje skutecznie również wówczas, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Somat tabletki do mycia naczyń w zmywarkach. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

Proponowane

Z tej samej kategorii