Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 330 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneDermika Vitamina P Plus Przeciwzmarszczkowy krem półtłusty na dzień i na noc 50 ml

Index N43422
Marka Dermika
Producent Dermika
Stawka VAT 23%
Ilość

11 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępny„Już się nie czerwienię, gdy słyszę: jesteś piękna.",Przeciwzmarszczkowy krem półtłusty - wzmocnienie skóry i naczynek,Linię Dermika Vitamina P Plus stworzyliśmy w oparciu o osiągnięcia nauki sprawdzone w walce z problemami cery naczynkowej, nadwrażliwej i skłonnej do trądzika różowatego. Zastosowaliśmy w niej witaminę P, która ogranicza „pękanie" naczynek i redukuje zaczerwienienia wywołane stresem, emocjami lub czynnikami zewnętrznymi. Formułę tego kremu wzbogaciliśmy o składniki wzmacniające, aby wygładzić zmarszczki, poprawić napięcie skóry i ochronić ją przed przedwczesnym starzeniem wol…

Więcej szczegółów

55,66 zł brutto

Pełny opis

„Już się nie czerwienię, gdy słyszę: jesteś piękna."
Przeciwzmarszczkowy krem półtłusty - wzmocnienie skóry i naczynek

Linię Dermika Vitamina P Plus stworzyliśmy w oparciu o osiągnięcia nauki sprawdzone w walce z problemami cery naczynkowej, nadwrażliwej i skłonnej do trądzika różowatego. Zastosowaliśmy w niej witaminę P, która ogranicza „pękanie" naczynek i redukuje zaczerwienienia wywołane stresem, emocjami lub czynnikami zewnętrznymi. Formułę tego kremu wzbogaciliśmy o składniki wzmacniające, aby wygładzić zmarszczki, poprawić napięcie skóry i ochronić ją przed przedwczesnym starzeniem wolnorodnikowym.

Capillary Resistance - kompleks witaminy P, który wzmacnia i uszczelnia ścianki naczyń krwionośnych, ograniczając ich „pękanie". Dzięki wszechstronnemu działaniu naprawczemu niweluje podrażnienia oraz hamuje procesy starzenia się skóry.

Skin Resistance - wykorzystuje koenzym Q10 do stymulowania odnowy na poziomie komórkowym oraz fitoskwalan, który wspiera funkcje barierowe skóry. Składniki współdziałają, aby wzmocnić skórę i odmłodzić jej wygląd.

Cel - wzmocniona skóra, wolna od podrażnień
- ograniczenie widoczności naczynek i rozjaśnienie kolorytu skóry potwierdzone przez 91% kobiet*
- spłycenie zmarszczek i poprawa napięcia skóry u 100% kobiet*
- wzmacniająca regeneracja skóry potwierdzona przez 100% kobiet*

* Wyniki badań konsumenckich

Produkt testowany dermatologicznie.

kompleksy capillary resistance i skin resistance
cera naczynkowa

Proponowane

Z tej samej kategorii