Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 225 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneFOXY ASSO PROFESSIONAL RĘCZNIK KUCHENNY 2 ROLKI

Index N25959
Marka Foxy
Producent Ict
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyRęcznik kuchenny 100 % czystej celulozy, 2 warstwy, 2 rolki, , Ekstra mocne giga rolki, Niezwykła wytrzymałość, zarówno suchego jak i mokrego ręcznika Foxy Asso Professional sprawia, że szczególnie nadaje się do sprzątania i czyszczenia. Dlatego Foxy Asso Professional jest idealny do wszystkich prac domowych: może być używany do wycierania kurzu, wchłaniania rozlanych płynów lub sprzątania łazienki., , Duża rolka, więcej papieru, Wytłoczenie ułatwiające wchłanianie, Super chłonna struktura, , Oszczędny i praktyczny Foxy Asso Professional jest oszczędny i praktyczny, ponieważ 2 giga rolki zawierają tyle samo papieru co 10 standardowych rolek ręcznika. oszczędne rolki , dużo papieru - duże oszczędności , ekstra mocne giga rolki , testowany - do kontaktu z żywnością , do wszystkich prac...

Więcej szczegółów

21,81 zł brutto

Pełny opis

Ręcznik kuchenny 100 % czystej celulozy, 2 warstwy, 2 rolki

Ekstra mocne giga rolki
Niezwykła wytrzymałość, zarówno suchego jak i mokrego ręcznika Foxy Asso Professional sprawia, że szczególnie nadaje się do sprzątania i czyszczenia. Dlatego Foxy Asso Professional jest idealny do wszystkich prac domowych: może być używany do wycierania kurzu, wchłaniania rozlanych płynów lub sprzątania łazienki.

Duża rolka, więcej papieru
Wytłoczenie ułatwiające wchłanianie
Super chłonna struktura

Oszczędny i praktyczny Foxy Asso Professional jest oszczędny i praktyczny, ponieważ 2 giga rolki zawierają tyle samo papieru co 10 standardowych rolek ręcznika.
oszczędne rolki
dużo papieru - duże oszczędności
ekstra mocne giga rolki
testowany - do kontaktu z żywnością
do wszystkich prac domowych


Z tej samej kategorii