Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 210 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneFOXY MEGA RĘCZNIK KUCHENNY 2 ROLKI

Index N37883
Marka Foxy
Producent Ict
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyPodwójna długość, większa wygoda, - Mega długość: jedno 2-rolkowe opakowanie odpowiada 4-rolkowemu opakowaniu po 45 listków na rolce., - Bardzo długa: 90 listków, - Specjalny wzór wytłoczenia - "Super-Absorbent Vortex": zastosowane wytłoczenie zwiększa znacznie wchłanianie i retencję płynów., - Testowana do kontaktu z żywnością: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo ręczników Foxy w kontakcie z żywnością., - Testowana w kuchenkach mikrofalowych: może być używana w kuchenkach mikrofalowych do podgrzewania lub rozmrażania żywności.*, - Higieniczna: używanie ręczników papierowych do wycierania rąk pozwala uniknąć przenoszenia bakterii na innych użytkowników, Co może mieć miejsce w przypadku użycia tradycyjnych ręczników., - Dekorowana: n...

Więcej szczegółów

8,52 zł brutto

Pełny opis

Podwójna długość, większa wygoda
- Mega długość: jedno 2-rolkowe opakowanie odpowiada 4-rolkowemu opakowaniu po 45 listków na rolce.
- Bardzo długa: 90 listków
- Specjalny wzór wytłoczenia - "Super-Absorbent Vortex": zastosowane wytłoczenie zwiększa znacznie wchłanianie i retencję płynów.
- Testowana do kontaktu z żywnością: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo ręczników Foxy w kontakcie z żywnością.
- Testowana w kuchenkach mikrofalowych: może być używana w kuchenkach mikrofalowych do podgrzewania lub rozmrażania żywności.*
- Higieniczna: używanie ręczników papierowych do wycierania rąk pozwala uniknąć przenoszenia bakterii na innych użytkowników, Co może mieć miejsce w przypadku użycia tradycyjnych ręczników.
- Dekorowana: nadruki wykonano przy użyciu kolorów na bazie wody, żeby zapewnić bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością.
- Zoptymalizowana dla środowiska: kompaktowa konfiguracja pozwala na użycie mniejszej ilości samochodów potrzebnych do transportu oraz mniejszej ilości materiałów potrzebnych do produkcji opakowania. Dodatkowo zajmuje mniej miejsca w domu.
*Przeczytaj uważnie instrukcję na opakowaniu

transport -22 %
miejsce -27 %
odpad -42 %
W porównaniu do 4-rolkowego opakowania

Specyfikacja produktu
Skład - czysta celuloza
Warstwy - 2
Ilość listków - 90
Wymiar listka 22 x 22,6 cm*
Długość rolki - 19,8 m*
*±5 % tolerancja
podwójna długość, większa wygoda!
mega - długie rolki
gwarantowany - do kontaktu z żywnością
2 mega = 4 rolki

Do użycia niezadrukowaną stroną
Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Z tej samej kategorii