Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 210 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneADIDAS ADIPURE DEZODORANT DLA MĘŻCZYZN 150 ML

Index N70788
Marka Adidas
Producent Coty
Stawka VAT 23%
Ilość

18 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyJeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy., , Każde wyjątkowe osiągnięcie zaczyna się od swobody ruchów i poczucia komfortu. Właśnie dlatego dezodorant adidas Adipure dla mężczyzn powstał przy użyciu wysoce wydajnej formuły, która zapewnia optymalną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień i jednocześnie jest przyjazna dla skóry. Dzięki nowej, ulepszonej formule z opatentowaną technologią Cotton Tech, dezodorant bez alkoholu adidas zapewnia 48h ochrony, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Technologia ta w połączeniu z długotrwałym zapachem z nutami skórki cytrusowej, lawendy i drzewnego aromatu zapewni świeżość przez cały dzień. Niezawierająca soli aluminium ani alkoholu f...

Więcej szczegółów

11,01 zł brutto

Pełny opis

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy.

Każde wyjątkowe osiągnięcie zaczyna się od swobody ruchów i poczucia komfortu. Właśnie dlatego dezodorant adidas Adipure dla mężczyzn powstał przy użyciu wysoce wydajnej formuły, która zapewnia optymalną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień i jednocześnie jest przyjazna dla skóry. Dzięki nowej, ulepszonej formule z opatentowaną technologią Cotton Tech, dezodorant bez alkoholu adidas zapewnia 48h ochrony, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Technologia ta w połączeniu z długotrwałym zapachem z nutami skórki cytrusowej, lawendy i drzewnego aromatu zapewni świeżość przez cały dzień. Niezawierająca soli aluminium ani alkoholu formuła nie wpływa negatywnie na pH skóry, zapewniając czystą skuteczność i delikatność.

Powstały, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom dotyczącym nowoczesnych produktów do pielęgnacji ciała, dezodorant adidas Adipure jest idealnym wyborem dla mężczyzn poszukujących innowacyjnej, długotrwałej i przyjaznej dla skóry ochrony przed nieprzyjemnym zapachem.

- Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
- Formuła bez mydła z opatentowaną technologią Cotton Tech
- 48h ochrony
- Jasny i orzeźwiający zapach z nutami skórki cytrusowej, jaśminu i aromatem drzewnym
- Przebadana dermatologicznie formuła dezodorantu bez alkoholu i soli aluminium, utrzymująca odpowiednie pH skóry


Wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem - Rozpylać z odległości 15 cm od ciała

Z tej samej kategorii