Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneAir Wick Pure Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza orzeźwiający 250 ml

Index N73194
MarkaAir Wick
Producent Reckitt Benckiser
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt

Dostawa i płatność

Air Wick Wkład do Automatycznego odświeżacza powietrza Orzeźwiający o zapachu kwiatów cytryny z dodatkiem 5 olejków eterycznych. Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza

Więcej szczegółów

15,28 zł brutto

Pełny opis

Informacje z opakowania produktu:

Air Wick Pure Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza orzeźwiający 250 ml

Air Wick Wkład do Automatycznego odświeżacza powietrza Orzeźwiający o zapachu kwiatów cytryny z dodatkiem 5 olejków eterycznych.

Wyłącz urządzenie (przełącznik w pozycji OFF) przed włożeniem wkładu uzupełniającego. Skieruj dyfuzor z dala od twarzy. Urządzenie automatycznie uwolni zapach 15 sekund po włączeniu. Ze względów bezpieczeństwa przeczytaj uważnie i stosuj instrukcję obsługi umieszczoną na puszce z aerozolem i na opakowaniu urządzenia Freshmatic.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Air Wick odświeżacz powietrza Orzeźwiający. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Zawiera Geraniol i dl-Citronellol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Kraj produkcji - Wielka Brytania

Data ważności: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

250 ml

Aerozol

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 22 765 95 00
W razie pytań lub sugestii prosimy o kontakt:
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
www.airwick.pl

Z tej samej kategorii

Proponowane