Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 195 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneBIELENDA ZŁOTE CERAMIDY 70+ ZESTAW KOSMETYKÓW

Index N85755
Marka Bielenda
Producent Bielenda
Stawka VAT 23%
Ilość

1 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyMultiterapia przeciwzmarszczkowa, , Ekskluzywna linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych do trudnej w pielęgnacji i wymagającej cery dojrzałej, zawierająca innowacyjny Multikompleks Ceramidów 1, 3, 6, który łatwo wnika w głąb skóry, wypełniając luki w warstwie lipidowej naskórka, dzięki czemu wzmacnia i poprawia jego strukturę., , Bogate formuły łączą Ceramidy z drogocennym dla skóry 24-karatowym złotem o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz ujędrniającym Kolagenem. To pozwala stworzyć efektywną wielopoziomową terapię przeciwstarzeniową, która radykalnie walczy z oznakami upływającego czasu i skutecznie rewitalizuje cerę dojrzałą. odbudowa i naprawa skóry dojrzałej , zawartość ceramidów, złota 24k oraz kolagenu Zestaw zawiera: , Złote Ceramidy Głęboko odbudowujący krem przeciwzmarszczkow...

Więcej szczegółów

40,59 zł brutto

Pełny opis

Multiterapia przeciwzmarszczkowa

Ekskluzywna linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych do trudnej w pielęgnacji i wymagającej cery dojrzałej, zawierająca innowacyjny Multikompleks Ceramidów 1, 3, 6, który łatwo wnika w głąb skóry, wypełniając luki w warstwie lipidowej naskórka, dzięki czemu wzmacnia i poprawia jego strukturę.

Bogate formuły łączą Ceramidy z drogocennym dla skóry 24-karatowym złotem o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz ujędrniającym Kolagenem. To pozwala stworzyć efektywną wielopoziomową terapię przeciwstarzeniową, która radykalnie walczy z oznakami upływającego czasu i skutecznie rewitalizuje cerę dojrzałą.
odbudowa i naprawa skóry dojrzałej
zawartość ceramidów, złota 24k oraz kolagenu
Zestaw zawiera:
Złote Ceramidy Głęboko odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy 70+, dzień/ noc, 50 ml
Złote Ceramidy Wygładzająco-nawilżający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, 15 ml

Z tej samej kategorii