Filtr produktów

Podkategorie

Wyczyść filtr

Marka

Producent

Cena

0 zł - 90 zł

Tylko dostępne

Zapachy

Wody perfumowane i toaletowe - sklep online

Odpowiedni zapach skóry i naszych ubrań sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej komfortowo. A to wszystko dzięki sprawdzonym kosmetykom i perfumom pochodzącym od renomowanych producentów. W naszym sklepie zgromadziliśmy bogaty asortyment zapachów dla kobiet i mężczyzn. To produkty oryginalne i wysokiej jakości, które pozostawiają zapach na skór...

Odpowiedni zapach skóry i naszych ubrań sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej komfortowo. A to wszystko dzięki sprawdzonym kosmetykom i perfumom pochodzącym od renomowanych producentów. W naszym sklepie zgromadziliśmy bogaty asortyment zapachów dla kobiet i mężczyzn. To produkty oryginalne i wysokiej jakości, które pozostawiają zapach na skórze i ubraniach przez długi czas. To różnorodne zapachy, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania tych szczególnie pasujących do niego.

Zapachy dla kobiet / Perfumy damskie

Kobieta dzięki perfumom jeszcze bardziej podkreśla swoją osobowość i atuty swojej pięknej urody. Specjalnie dla nich zostały przygotowane zapachy z całego świata, czyli: oryginalne nuty, klasyczne, ekstrawaganckie, awangardowe. To zapachy o różnej sile, dostępne w postaci perfumy a woda toaletowa. Posiadają one różne kategorie zapachowe. Najbardziej znane są zapachy cytrusowe, kwiatowo-owocowe, orientalne, drzewne, ziołowe i inne. Zapachy dla kobiet dostępne są w tradycyjnych flakonach o pojemności 30 ml, 50 ml, 75 ml, 100 ml i mniejsze. Dostępne są również testery, dzięki którym każda kobieta jest w stanie wyszukać swój zapach w atrakcyjnej cenie.

Zapachy dla mężczyzn / Perfumy męskie

Mężczyźni poprzez odpowiedni zapach mogą czuć się jeszcze bardziej męsko. Są o wiele lepiej odbierani przez kobiety, które chcą, aby mężczyźni i pod tym względem dbali o siebie. Jest to możliwe poprzez oryginalne zestawy perfum przygotowanych dla Panów. To różnorodne zapachy, dzięki czemu można je dopasować do każdego wieku, gustu i naszych oczekiwań. Bardzo pozytywnie oceniana jest woda toaletowa la rive oraz woda toaletowa adidas. Ale to nie wszystko. Chętnie wybierane są wody toaletowe i perfumowane od takich producentów, jak: Versace, Hugo Boss, Dior, Calvin Klein, Burberry, Givenchy, Ferrari czy Paco Rabanne. Kategorie zapachów męskich są różnorodne, od aromatycznych, po drzewne, cytrusowe, skórzane. Wszystkie perfumy męskie dostępne we flakonach o pojemności 30 ml, 50 ml, 75 ml, 100 ml, 150 ml + miniaturki i próbki.

Nasze zapachy to:

  • damskie wody perfumowane
  • damskie wody toaletowe
  • męskie wody toaletowe
  • zestawy prezent
  • młodzieżowe

Czym się różni woda toaletowa od wody perfumowanej?

Perfumy i woda toaletowa powstają na bazie odpowiedniego stężenia olejów eterycznych. Z tego względu perfumy posiadają blisko 20-43% olejków eterycznych. Następnie woda perfumowana od 10-20%, a woda toaletowa od 5-10% olejków eterycznych. Z tego względu zapach prawdziwych perfum jest bardziej intensywny i długotrwały. Natomiast woda toaletowa jest delikatniejsza i sprawdza się szczególnie w okresach letnich.

 

W sklepie zgromadziliśmy perfumy od takich znanych producentów, jak: Marka: Adidas, Beyonce, Bond, Brutal, Być Może, Celia, Christopher Dark, David Beckham, Enrique Iglesias, Katy Perry, La Rive, MAYbe, Pani Walewska, Playboy, Vittorio Bellucci.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych zapachów dla kobiet i mężczyzn!

Więcej

Zapachy

Jest 159 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 159 elementów