Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneK2r Intensive Black Chusteczki do prania 10 sztuk

Index N75957
Marka K2r
Producent Henkel
Stawka VAT 23%
Ilość

47 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyN°1* intensywna czerń intensywna pielęgnacja ożywia intensywność ciemnych kolorów chroni przed blaknięciem *Źródło: wiodące instytuty badań panelowych, dane zagregowane 2017 Chusteczki Intensive Black  - innowacyjne chusteczki, które ożywiają intensywność i chronią blask czarnych i ciemnych ubrań. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien i zapobiegają ich blaknięciu i matowieniu. Dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie. Innowacyjna chusteczka, która oż

Więcej szczegółów

9,77 zł brutto

Pełny opis

Chusteczki Intensive Black  - innowacyjne chusteczki, które ożywiają intensywność i chronią blask czarnych i ciemnych ubrań. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien i zapobiegają ich blaknięciu i matowieniu. Dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie.

Innowacyjna chusteczka, która ożywia intensywność i chroni blask czarnych i ciemnych ubrań.

Ożywia intensywność
Uszkodzenia włókien powodują utratę intensywności ich koloru. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien.

Chroni kolory
Chusteczka Intensive Black chroni intensywność i blask ciemnych kolorów poprzez zapobieganie ich blaknięciu i matowieniu.

Prosta w użyciu
Użyj chusteczki razem z Twoim ulubionym środkiem piorącym - dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Składniki uwalniane z chusteczki wygładzają włókna przy każdym praniu więc najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie.

N°1*
intensywna czerń
intensywna pielęgnacja
ożywia intensywność ciemnych kolorów
chroni przed blaknięciem
*Źródło: wiodące instytuty badań panelowych, dane zagregowane 2017

Sposób użycia
1. Umieść pranie w bębnie pralki. Można mieszać czarne z ciemnymi ubraniami.
2. Umieść chusteczkę (chusteczki) bezpośrednio na praniu. Dodaj środek do prania i uruchom pralkę.
3. Chusteczkę (chusteczki) i ubrania wyjmij z pralki natychmiast po zakończeniu prania.

Wskazówki. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją producenta urządzenia i zwracaj uwagę na informację z etykiety pranych ubrań. Produkty z wybielaczem mogą negatywnie wpływać na ciemne kolory. Chusteczki nie zawierają barwnika. Jeśli zdarzyło się iż kiedykolwiek mniejsze prane przedmioty przedostały się do filtra pralki (np. skarpety) umieść chusteczkę (chusteczki) w siatce na bieliznę. Skuteczności chusteczek nie można zagwarantować w przypadku odzieży o nietrwałych barwnikach. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu poza zasięgiem dzieci. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Proponowane

Z tej samej kategorii