Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 330 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneTanita Żel do golenia dla kobiet z witaminą E 200 ml

Index N62214
Marka Tanita
Producent Miraculum
Stawka VAT 23%
Ilość

6 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyWyjątkowa formuła z witaminą E stworzona dla kobiet, które potrzebują komfortu podczas golenia. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosków i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel niweluje uczucie napięcia skory, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Jest przeznaczony zarówno do golenia nóg, jak i delikatnych partii ciała - pach, rąk i okolic bikini.,Produkt testowany dermatologiczniełatwe i szybkie golenie bez podrażnień

Więcej szczegółów

12,87 zł brutto

Pełny opis

Wyjątkowa formuła z witaminą E stworzona dla kobiet, które potrzebują komfortu podczas golenia. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosków i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel niweluje uczucie napięcia skory, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Jest przeznaczony zarówno do golenia nóg, jak i delikatnych partii ciała - pach, rąk i okolic bikini.

Produkt testowany dermatologicznie

łatwe i szybkie golenie bez podrażnień

Sposób użycia: Przed użyciem zwilżyć skórę. Wycisnąć żel na dłoń lub bezpośrednio na skórę przeznaczoną do golenia. Rozprowadzić do momentu uzyskania pianki, następnie usunąć włoski za pomocą maszynki do golenia. Po zabiegu spłukać skórę letnią wodą i delikatnie osuszyć.

Proponowane

Z tej samej kategorii