Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądane



Tanita Żel do golenia dla kobiet z witaminą E 200 ml

Index N62214
MarkaTanita
Producent Miraculum
Stawka VAT 23%
Ilość

10 szt w magazynie

Dostawa i płatność
Wyjątkowa formuła z witaminą E stworzona dla kobiet, które potrzebują komfortu podczas golenia. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosków i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel niweluje uczucie napięcia skory, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Jest przeznaczony zarówno do golenia nóg, jak i delikatnych partii ciała - pach, rąk i okolic bikini.,Produkt testowany dermatologiczniełatwe i szybkie golenie bez podrażnień…

Więcej szczegółów

11,82 zł brutto

Pełny opis

Wyjątkowa formuła z witaminą E stworzona dla kobiet, które potrzebują komfortu podczas golenia. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosków i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel niweluje uczucie napięcia skory, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Jest przeznaczony zarówno do golenia nóg, jak i delikatnych partii ciała - pach, rąk i okolic bikini.

Produkt testowany dermatologicznie

łatwe i szybkie golenie bez podrażnień

Sposób użycia: Przed użyciem zwilżyć skórę. Wycisnąć żel na dłoń lub bezpośrednio na skórę przeznaczoną do golenia. Rozprowadzić do momentu uzyskania pianki, następnie usunąć włoski za pomocą maszynki do golenia. Po zabiegu spłukać skórę letnią wodą i delikatnie osuszyć.

Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. 3,93% wagowych zawartości jest łatwopalne. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Po całkowitym opróżnieniu wyrzucić do pojemnika na surowce wtórne.

Z tej samej kategorii

Proponowane