Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneBIELENDA FRESH JUICE ŻEL MICELARNY DO MYCIA TWARZY Z BIOAKTYWNĄ WODĄ CYTRUSOWĄ NAWILŻAJĄCY 190 G

Index N77422
Marka Bielenda
Producent Bielenda
Stawka VAT 23%
Ilość

16 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyŻel micelarny do mycia twarzy z bioaktywną wodą cytrusową zawiera odświeżający sok z pomarańczy, nawilżający kwas hialuronowy oraz oczyszczające micele, , Nawilżający żel micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, otrzymywaną z owoców śródziemnomorskich, to produkt w formie lekkiego żelu, wzbogaconego o micele, przeznaczony do codziennego mycia i oczyszczania twarzy. Żel skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie aktywnie wspierając nawilżenie naskórka., , Jego działanie gwarantuje formuła łącząca w sobie niezwykle skuteczne składniki aktywne i substancje myjące:, Bioaktywną wodę cytrusową - wykazującą działanie antyoksydacyjne i wspierającą witalność komórek skóry,, Sok z pomarańczy - który odświeża, nawilża i tonizuje skórę, działa antybakteryjnie,, Kwas hialuronowy - skuteczny...

Więcej szczegółów

18,50 zł brutto

Pełny opis

Żel micelarny do mycia twarzy z bioaktywną wodą cytrusową zawiera odświeżający sok z pomarańczy, nawilżający kwas hialuronowy oraz oczyszczające micele

Nawilżający żel micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, otrzymywaną z owoców śródziemnomorskich, to produkt w formie lekkiego żelu, wzbogaconego o micele, przeznaczony do codziennego mycia i oczyszczania twarzy. Żel skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie aktywnie wspierając nawilżenie naskórka.

Jego działanie gwarantuje formuła łącząca w sobie niezwykle skuteczne składniki aktywne i substancje myjące:
Bioaktywną wodę cytrusową - wykazującą działanie antyoksydacyjne i wspierającą witalność komórek skóry,
Sok z pomarańczy - który odświeża, nawilża i tonizuje skórę, działa antybakteryjnie,
Kwas hialuronowy - skuteczny składnik nawilżający,
Micele - które wychwytują i doskonale usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska (w tym pyły zawieszone oraz metale ciężkie).

Żel micelarny to idealny sposób na poranne odświeżenie skóry i wieczorne jej oczyszczenie. Produkt przeznaczony do mycia i pielęgnacji skóry normalnej, suchej, a także wrażliwej.

Testowany dermatologicznie
sok z pomarańczy + kwas hialuronowy, micele
cera normalna/sucha/wrażliwa

Stosowanie: rozprowadź żel na wilgotnej skórze twarzy, delikatnie masuj, a następnie spłucz letnią wodą. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemyj je wodą.

Z tej samej kategorii