Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneSENSODYNE PROSZKLIWO PASTA DO ZĘBÓW DELIKATNE WYBIELANIE 75 ML

Index N45099
Marka Sensodyne
Producent GlaxoSmithKline
Stawka VAT 23%
Ilość

12 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyZdrowsze, mocniejsze i lepiej chronione szkliwo*, , *Pasta ProSzkliwo ma unikalną formulację. Minerały wnikają głęboko w powierzchnię szkliwa, skutecznie je wzmacniając i utwardzając. Sprawiają, że szkliwo jest mocniejsze, zdrowsze i lepiej chronione przed niszczącym działaniem kwasów z codziennej diety., , Przy szczotkowaniu dwa razy dziennie:, - Chroni zęby przed niszczącym działaniem kwasów, - Przywraca zębom naturalną biel, - Skutecznie oczyszcza, - Zawiera fluorek chroniący przed próchnicą, - Pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła, , ProSzkliwo nadaje się także dla osób z wrażliwymi zębami., , Każdego dnia, kwasy z codziennej diety, obecne w spożywanych produktach: owocach, winach, napojach gazowanych, mogą spowodować zmiękczanie szkliwa zębów. W miarę upływu czasu, osłabione szkl...

Więcej szczegółów

12,90 zł brutto

Pełny opis

Zdrowsze, mocniejsze i lepiej chronione szkliwo*

*Pasta ProSzkliwo ma unikalną formulację. Minerały wnikają głęboko w powierzchnię szkliwa, skutecznie je wzmacniając i utwardzając. Sprawiają, że szkliwo jest mocniejsze, zdrowsze i lepiej chronione przed niszczącym działaniem kwasów z codziennej diety.

Przy szczotkowaniu dwa razy dziennie:
- Chroni zęby przed niszczącym działaniem kwasów
- Przywraca zębom naturalną biel
- Skutecznie oczyszcza
- Zawiera fluorek chroniący przed próchnicą
- Pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła

ProSzkliwo nadaje się także dla osób z wrażliwymi zębami.

Każdego dnia, kwasy z codziennej diety, obecne w spożywanych produktach: owocach, winach, napojach gazowanych, mogą spowodować zmiękczanie szkliwa zębów. W miarę upływu czasu, osłabione szkliwo jest bardziej podatne na ścieranie i Twoje zęby mogą stać się widocznie cieńsze oraz transparentne na krawędziach. Twój lekarz dentysta będzie w stanie zdiagnozować wczesne objawy kwasowej erozji szkliwa.

Aktywnie wzmacniaj szkliwo z pastą ProSzkliwo
pomaga przywrócić naturalną biel
orzeźwiająca mięta
chroni szkliwo przed codziennym działaniem kwasów

Zawsze przestrzegać informacji podanych na opakowaniu.
- Szczotkować zęby 2 do 3 razy dziennie, unikając połykania pasty. Pozostałości wypluć.
- Wrażliwość zębów może być oznaką poważniejszego problemu, wymagającego interwencji lekarza dentysty. Jeżeli jej objawy utrzymują się lub nasilają, należy skonsultować się z lekarzem dentystą. Jeśli wystąpi obrzęk ust albo twarzy skonsultuj się z lekarzem lub dentystą tak szybko jak to możliwe.

Z tej samej kategorii