Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneHAPPS HERBAL KROPLE NA PCHŁY I KLESZCZE DLA DUŻYCH PSÓW 4 X 4 ML

Index N69250
Marka Happs
Producent Bros
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyKrople do odstraszania pcheł i kleszczy to wygodny i łatwy w użyciu płynny preparat, który aplikuje się bezpośrednio na skórę psa. Może być stosowany zarówno u dorosłych zwierząt, jak i u szczeniąt powyżej 12 tygodnia życia., , - odstrasza pchły i kleszcze , - 4 aplikacje zapewniają ochronę do 16 tygodni dla psów 20-40 kg , skutecznie odstraszają pasożyty , aż do 16 tygodni ochrony

Więcej szczegółów

21,30 zł brutto

Pełny opis

Krople do odstraszania pcheł i kleszczy to wygodny i łatwy w użyciu płynny preparat, który aplikuje się bezpośrednio na skórę psa. Może być stosowany zarówno u dorosłych zwierząt, jak i u szczeniąt powyżej 12 tygodnia życia.

- odstrasza pchły i kleszcze
- 4 aplikacje zapewniają ochronę do 16 tygodni
dla psów 20-40 kg
skutecznie odstraszają pasożyty
aż do 16 tygodni ochrony

W przypadku stwierdzenia obecności pcheł u psa, należy najpierw pozbyć się pasożytów z sierści zwierzęcia i jego otoczenia stosując odpowiednie preparaty Happs, np. Spray Happs na pchły i kleszcze (opryskać nim legowisko, dywany oraz tapicerowane meble), a następnie regularnie aplikować krople Happs Herbal w celu ochrony przed kolejną inwazją pasożytów. Uwaga: preparat nie odstraszy kleszczy, które są już przyczepione do zwierzęcia w momencie aplikacji.

Sposób użycia: Rozchylić sierść między łopatkami i zaaplikować preparat z otwartej tubki (1 tubka 4 ml dla psów o wadze 20-40 kg), bezpośrednio na skórę wzdłuż linii kręgosłupa, nie dalej niż do nasady ogona. Nie nakrapiać preparatu na wierzch sierści ponieważ obniży to skuteczność jego działania.

Jedna dawka kropli chroni zwierzę maksymalnie do 4 tygodni. Aby zapewnić ciągłość ochrony, zastosować preparat ponownie przed upływem tego okresu. Jeśli zwierzę mocno zmoknie na deszczu lub zostanie wykąpane, zabieg powtórzyć (po tym, jak pies dokładnie wyschnie).

Z tej samej kategorii