Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneHapps Żel zwalczający pchły 150 ml

Index N48857
Marka Happs
Producent Bros
Stawka VAT 23%
Ilość

46 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: Dostępnypchły pielęgnacja czysta i błyszcząca sierść do 2 tygodni ochrony Permetryna 0,2%, PBO 0,4% Szampon do zwalczania pcheł w sierści psa. Zawiera biologicznie aktywną substancję, która szybko i skutecznie zabija pchły, a jej działanie utrzymuje się do 2 tygodni od zastosowania. Doskonale usuwa zabrudzenia i nadaje sierści połysk. Nie zakłóca zmysłu powonienia. Szampon przeciw pchłom dla psów

Więcej szczegółów

10,73 zł brutto

Pełny opis

Szampon do zwalczania pcheł w sierści psa. Zawiera biologicznie aktywną substancję, która szybko i skutecznie zabija pchły, a jej działanie utrzymuje się do 2 tygodni od zastosowania. Doskonale usuwa zabrudzenia i nadaje sierści połysk. Nie zakłóca zmysłu powonienia.

pchły
pielęgnacja
czysta i błyszcząca sierść do 2 tygodni ochrony

Sposób użycia: Szampon rozprowadzić na zmoczonej sierści psa dokładnie wcierając. Uważać, aby preparat nie dostał się do oczu i pyska. Po umyciu spłukać obficie wodą. Zabieg powtórzyć po 2 tygodniach. Najlepsze efekty uzyskuje się przy jednoczesnym zastosowaniu aerozolu do legowisk Happs na pchły i kleszcze.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi, nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

150 ml

Opakowanie plastikowe

Proponowane

Z tej samej kategorii