Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 180 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądanePRONTO ORIGINAL PŁYN DO CZYSZCZENIA RÓŻNYCH POWIERZCHNI 500 ML

Index N53957
Marka Pronto
Producent Sc Johnson
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyButelka zdatna do recyklingu.* Wykonana w 100% z przetworzonego plastiku pokonsumenckiego, z wyłączeniem spryskiwacza i etykiety, *Należy sprawdzić system recyklingu z lokalnymi władzami. Pronto Multi Surface delikatnie czyści większość twardych powierzchni w domu. Usuwa kurz i brud, nie pozostawia smug i osadów oraz nie uszkadza powierzchni. Jeden produkt do odświeżania większości twardych powierzchni w całym domu. delikatnie czyści różne powierzchnie , butelka w 100% z plastiku z recyklingu* , *z wyłączeniem spryskiwacza i etykiety

Więcej szczegółów

14,76 zł brutto

Pełny opis

Butelka zdatna do recyklingu.* Wykonana w 100% z przetworzonego plastiku pokonsumenckiego, z wyłączeniem spryskiwacza i etykiety, *Należy sprawdzić system recyklingu z lokalnymi władzami. Pronto Multi Surface delikatnie czyści większość twardych powierzchni w domu. Usuwa kurz i brud, nie pozostawia smug i osadów oraz nie uszkadza powierzchni. Jeden produkt do odświeżania większości twardych powierzchni w całym domu.
delikatnie czyści różne powierzchnie
butelka w 100% z plastiku z recyklingu*
*z wyłączeniem spryskiwacza i etykiety

Sposób użycia: Ustawić dyszę w pozycji On. Spryskać i wytrzeć miękką szmatką lub papierem. Przed zastosowaniem na urządzeniach elektrycznych wyłączyć je i rozpylić produkt bezpośrednio na szmatce. Przed użyciem produktu na innej powierzchni sprawdzić działanie w mniej widocznym miejscu. Nie stosować do skór, na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych, niepolerowanym marmurze i granicie. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi.

Z tej samej kategorii