Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 195 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneGENERAL FRESH SPLASH PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALKI 250ML

Index N59637
Marka General Fresh
Producent Pol Hun
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyUniwersalny płyn do czyszczenia pralki General Fresh to gwarancja czystej i sprawnej pralki. Profesjonalna i czynna formuła sprawia,że już po jednym praniu pozbędziesz się nieczystości i osadów pozostawionych przez proszki do prania i inne środki czystości. Dodatkowo nasz płyn do czyszczenia pralki usuwa kamień i rdzę, dzięki czemu Twoja pralka pozostanie dłużej bezawaryjna.  Ponad to, nasz płyn do czyszczenia pralki usuwa brzydki zapach, a Państwa ubrania szybciej i łatwiej się dopierają.  Płyn do czyszczenia pralki marki General Gresh chorni oraz zapobiega przed ponownymi zabrudzeniami i os...

Więcej szczegółów

7,16 zł brutto

Pełny opis

Uniwersalny płyn do czyszczenia pralki General Fresh to gwarancja czystej i sprawnej pralki. Profesjonalna i czynna formuła sprawia,że już po jednym praniu pozbędziesz się nieczystości i osadów pozostawionych przez proszki do prania i inne środki czystości. Dodatkowo nasz płyn do czyszczenia pralki usuwa kamień i rdzę, dzięki czemu Twoja pralka pozostanie dłużej bezawaryjna. 
Ponad to, nasz płyn do czyszczenia pralki usuwa brzydki zapach, a Państwa ubrania szybciej i łatwiej się dopierają. 
Płyn do czyszczenia pralki marki General Gresh chorni oraz zapobiega przed ponownymi zabrudzeniami i osadami. Dzięki naszym produktom Twoja pralka zyska drugą młodość. 

Z tej samej kategorii