Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneFINISH PŁYN DO CZYSZCZENIA ZMYWARKI 250 ML

Index N42242
Marka Finish
Producent Reckitt Benckiser
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyFinish Płyn do czyszczenia zmywarki. Mycie po myciu, kamień i brud mogą gromadzić się w ukrytych częściach zmywarki, takich jak rury, ramię spryskujące i filtr. Może to stwarzać niehigieniczne środowisko i powodować brzydki zapach. Dzięki silnej dwuwarstwowej formule Finish Płyn do czyszczenia zmywarki usuwa ukryty brud i kamień oraz sprawia, że twoja zmywarka jest w 100 % higienicznie czysta**. , , **2 razy silniejsza moc odtłuszczania w porównaniu do użycia samych tabletek Finish Powerball Power. 100 % higienicznej czystości: usuwa ukryty brud i kamień**, **2 razy silniejsza moc odtłuszczania w porównaniu do użycia samych tabletek Finish Powerball Power

Więcej szczegółów

18,39 zł brutto

Pełny opis

Finish Płyn do czyszczenia zmywarki. Mycie po myciu, kamień i brud mogą gromadzić się w ukrytych częściach zmywarki, takich jak rury, ramię spryskujące i filtr. Może to stwarzać niehigieniczne środowisko i powodować brzydki zapach. Dzięki silnej dwuwarstwowej formule Finish Płyn do czyszczenia zmywarki usuwa ukryty brud i kamień oraz sprawia, że twoja zmywarka jest w 100 % higienicznie czysta**.

**2 razy silniejsza moc odtłuszczania w porównaniu do użycia samych tabletek Finish Powerball Power.
100 % higienicznej czystości: usuwa ukryty brud i kamień**
**2 razy silniejsza moc odtłuszczania w porównaniu do użycia samych tabletek Finish Powerball Power

Sposób użycia
1 butelka = 1 aplikacja

Stosuj raz na 3 miesiące.

1. Usuń naklejkę, pozostawiając korek.
2. Umieść butelkę do góry dnem w dolnym koszu.
3. Używaj w pustej zmywarce. Uruchom pustą zmywarkę - włącz cykl o możliwie najwyższej temperaturze (tj. intensywny, cykl przeznaczony dla garnków, patelni itp.).

Pasuje do wszystkich zmywarek. Nie dodawaj detergentu.

Z tej samej kategorii