Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądane

Obniżka!

10% Taniej

Finish All in 1 Lemon Tabletki do zmywarki 832 g (52 sztuki)

Finish All in 1 Lemon Tabletki do zmywarki 832 g (52 sztuki)

Index N68739
MarkaFinish
Producent Reckitt Benckiser
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt

Finish All in 1 z Formułą Powerball, wzmacniają działanie tabletki usuwa tłuszcz zapewniając idealną czystość. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce.

Więcej szczegółów

29,66 zł brutto

32,96 zł

Pełny opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Finish All in 1 Lemon Tabletki do zmywarki 847,6 g (52 sztuki)

Finish All in 1 z Formułą Powerball, wzmacniają działanie tabletki usuwa tłuszcz zapewniając idealną czystość.

Sposób użycia: Dla najlepszych rezultatów do każdego zmywania bez względu na rodzaj zabrudzenia dla wszystkich twardości wody odpakuj i umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. Produkt bezpieczny dla szamb. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish All in 1 na dnie zmywarki. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości do 21°dh/26°e. W przypadku twardej wody, należy użyć Soli Finish do zmywarek. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów 50/55°C lub Auto. Płyn nabłyszczający Finish jest polecany dla najlepszych efektów schnięcia.

5-15% związki wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany,<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany,enzymy (subtylizyna, amylaza),kompozycja zapachowa

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Finish All in 1 Powerball, lemon sparkle. Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawiera Subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Kraj produkcji - Polska

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

847,6 g

Karton

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 22 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
www.finish.pl

Z tej samej kategorii

Proponowane