Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 195 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneGENERAL FRESH BRILLY SÓL DO ZMYWAREK 1,5KG

Index N66129
Marka General Fresh
Producent Pol Hun
Stawka VAT 23%
Ilość

34 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnySól do zmywarki General Fresh jest obowiązkowym dodatkiem uzupełniającym cykl pracy zmywarki. Specjalistyczny skład soli do zmywarki idealnie zmiękcza wodę, która używana jest do procesu zmywania. Dzięki użyciu soli nie tylko zmieniamy właściwości wody ratując ją przed uszkodzeniem ale także wspomagamy cykl zmywania. Zmywając z solą do zmywarek na zawsze zapomnimy jak wyglądają zacieki czy też smugi na naczyniach.   Sól do zmywarek ze swoją gruboziarnistą strukturą jest strażnikiem Państwa zmywarki. Chroni ją przed osadzaniem kamienia i częstymi awariami będącymi tego następstwem. 

Więcej szczegółów

12,08 zł brutto

Pełny opis

Sól do zmywarki General Fresh jest obowiązkowym dodatkiem uzupełniającym cykl pracy zmywarki. Specjalistyczny skład soli do zmywarki idealnie zmiękcza wodę, która używana jest do procesu zmywania. Dzięki użyciu soli nie tylko zmieniamy właściwości wody ratując ją przed uszkodzeniem ale także wspomagamy cykl zmywania. Zmywając z solą do zmywarek na zawsze zapomnimy jak wyglądają zacieki czy też smugi na naczyniach.  
Sól do zmywarek ze swoją gruboziarnistą strukturą jest strażnikiem Państwa zmywarki. Chroni ją przed osadzaniem kamienia i częstymi awariami będącymi tego następstwem. Dbając o drożność wszelkich elementów zmywarki jak dysze oraz filtry pomagamy zmywarce utrzymywać wysoką jakość zmywania. Jeśli także uważają Państwo, że czysta zmywarka to czyste naczynia to zakup soli do zmywarek jest idealną decyzją.
 

Z tej samej kategorii

 • Szybkie Zakupy
  18,39 zł W magazynie
  4,60 zł / 100ml

  Finish Płyn nabłyszczający. Bez względu na rodzaj użytego detergentu twoja zmywarka może pozostawiać mokre naczynia i zacieki na szkle. Aby naczynia i szkło były suche i błyszczące, często trzeba je wycierać lub ponownie myć. Finish płyn nabłyszczający zapewnia 100 % lepsze efekty schnięcia** oraz zapobiega powstawaniu zacieków na twoich naczyniach i...

  18,39 zł
  4,60 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  23,46 zł W magazynie
  3,13 zł / 100ml

  23,46 zł
  3,13 zł / 100ml
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  31,03 zł W magazynie
  1,03 zł / 1szt

  Unikalna formuła z tabletką w tabletce : bezwzględnie walczy z tłuszczem efektywnie usuwa trudne plamy nadaje kryształowy połysk zapewnia oszczędność wody i energii Ludwik All in one Ultimate Power tabletki do zmywarek łączą w sobie wszystkie niezbędne funkcje zapewniające nieskazitelną czystość naczyń i sztućców. Wielofunkcyjna tabletka Ludwika czyści,...

  31,03 zł
  1,03 zł / 1szt
  W magazynie
 • Szybkie Zakupy
  57,70 zł W magazynie
  0,96 zł / 1szt

  Tabletki Somat Gold skutecznie myją usuwają plamy z kawy i herbaty szybko się rozpuszczają działają już w 45°C skutecznie czyszczą przypalenia chronią szkło funkcja nabłyszczacza i soli skuteczna ochrona zmywarki zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej usuwają nieprzyjemne zapachy efekt suszenia, folia wodorozpuszczalna - biodegradowalna.

  57,70 zł
  0,96 zł / 1szt
  W magazynie