Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneLUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ZAPACH LEMON 540 G (30 SZTUK)

Index N40431
Marka Ludwik
Producent Inco Veritas
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyLudwik All in one tabletki do zmywarek posiadają innowacyjną formułę Active Oxy Power Plus, która dzięki kompleksowemu działaniu środków alkalicznych, enzymów i aktywnego tlenu bezwzględnie walczy z tłuszczem i przypaleniami. Efektywnie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia bez konieczności namaczania, nadaje połysk. Zawarte w formule specjalne substancje zapobiegają matowieniu oraz korozji szkła i stali nierdzewnej., , Niezawodna siła mycia - wysoka skuteczność mycia jest osiągana dzięki specjalnej kombinacji środków alkalicznych i odpowiednio dobranej proporcji enzymów, które usuwają nawet przypalenia bez konieczności namaczania., Formuła Active Oxy Power Plus (z aktywnym tlenem) wspomaga usuwanie zabrudzeń z kawy i herbaty., , System ochrony stali nierdzewnej - specjalny in...

Więcej szczegółów

28,36 zł brutto

Pełny opis

Ludwik All in one tabletki do zmywarek posiadają innowacyjną formułę Active Oxy Power Plus, która dzięki kompleksowemu działaniu środków alkalicznych, enzymów i aktywnego tlenu bezwzględnie walczy z tłuszczem i przypaleniami. Efektywnie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia bez konieczności namaczania, nadaje połysk. Zawarte w formule specjalne substancje zapobiegają matowieniu oraz korozji szkła i stali nierdzewnej.

Niezawodna siła mycia - wysoka skuteczność mycia jest osiągana dzięki specjalnej kombinacji środków alkalicznych i odpowiednio dobranej proporcji enzymów, które usuwają nawet przypalenia bez konieczności namaczania.
Formuła Active Oxy Power Plus (z aktywnym tlenem) wspomaga usuwanie zabrudzeń z kawy i herbaty.

System ochrony stali nierdzewnej - specjalny inhibitor chroni sztućce, garnki przed korozją.

Zmiękczanie wody- funkcja ta pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie składników myjących i zapobiega tworzeniu się kamienia.

Nabłyszczanie - odpowiednio dobrany skład sprawia, że naczynia lśnią krystalicznym blaskiem.

Ochrona szkła - zawarte składniki mineralne chronią szkło przed korozją oraz zapobiegają jego matowieniu.

Ochrona zmywarki -fFunkcja soli chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, zapewniając jej sprawne działanie.

Enzymy aktywne już w 30°C - skuteczna formuła pozwalająca myć naczynia w niskich temperaturach = oszczędność energii i pieniędzy.
bezwzględny dla tłuszczu
niezawodna siła mycia
bez namaczania
system ochrony stali nierdzewnej
ochrona szkła
usuwa przypalenia
usuwa osady z kawy i herbaty

Sposób stosowania: Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Usunąć folię ochronną tabletki. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Ludwik All in one tabletki do zmywarek działają skutecznie w miękkiej, średnio twardej i twardej wodzie do 17 dH/30 fH.
W przypadku bardzo twardej wody ponad 17 dH/30 fH polecamy dodatkowe zastosowanie Ludwik płynu nabłyszczającego do zmywarek oraz Ludwik soli ochronnej do zmywarek. Produkt nie jest rekomendowany do krótkich cykli. Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna.
Dozowanie: 1 tabletka / 1 cykl zmywania - niezależnie od stopnia zabrudzenia.

Z tej samej kategorii