Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 285 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneSOMAT ALL IN 1 EXTRA LEMON & LIME TABLETKI DO MYCIA NACZYŃ W ZMYWARKACH 1337, 6 G (76 X 17,6 G)

Index N90001
Marka
Producent
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyWahasz się, czy włożyć naczynia z uporczywymi zabrudzeniami do zmywarki? Nie obawiaj się, dzięki tabletkom do zmywarki Somat All in 1 Extra uzyskasz idealnie czyste i lśniące naczynia nawet w niskich temperaturach! Tabletki usuwają uciążliwe zabrudzenia i resztki, takie jak osad z herbaty i kawy i zapewniają doskonałe rezultaty już w 45°. Wystarczy umieścić jedną tabletkę w dozowniku detergentu - dzięki rozpuszczalnej folii nie trzeba jej rozpakowywać!, , Somat All in 1 Extra: Idealnie czyste naczynia i skuteczne mycie zaschniętych resztek jedzenia - nawet w niskiej temperaturze programu eco i krótkich cyklach. Uzyskaj czyste i lśniące naczynia bez wysiłku dzięki tabletkom Somat All in 1 Extra, które zapewnią skuteczne mycie zaschniętych resztek jedzenie., , Możesz zaoszczędzić wodę ...

Więcej szczegółów

61,62 zł brutto

Pełny opis

Wahasz się, czy włożyć naczynia z uporczywymi zabrudzeniami do zmywarki? Nie obawiaj się, dzięki tabletkom do zmywarki Somat All in 1 Extra uzyskasz idealnie czyste i lśniące naczynia nawet w niskich temperaturach! Tabletki usuwają uciążliwe zabrudzenia i resztki, takie jak osad z herbaty i kawy i zapewniają doskonałe rezultaty już w 45°. Wystarczy umieścić jedną tabletkę w dozowniku detergentu - dzięki rozpuszczalnej folii nie trzeba jej rozpakowywać!

Somat All in 1 Extra: Idealnie czyste naczynia i skuteczne mycie zaschniętych resztek jedzenia - nawet w niskiej temperaturze programu eco i krótkich cyklach. Uzyskaj czyste i lśniące naczynia bez wysiłku dzięki tabletkom Somat All in 1 Extra, które zapewnią skuteczne mycie zaschniętych resztek jedzenie.

Możesz zaoszczędzić wodę i do 20 % energii, przełączając się na program eco z niską temperaturą mycia lub program krótki z niską temperaturą mycia, jednocześnie uzyskując doskonałą czystość i połysk.


Sposób użycia:
1. Nie zdejmuj folii wodorozpuszczalnej.
2. Umieść tabletkę w pojemniku na detergent.
3. Nie umieszczaj tabletki w koszyku na sztućce.
Somat Tabs All in 1 Extra myje skutecznie również wówczas, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego. Użycie soli Somat i płynu nabłyszczającego Somat zalecamy w przypadku twardości wody >21°n. Informacje o twardości wody można uzyskać w lokalnym przedsiębiorstwie wodociągowym.

Z tej samej kategorii