Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneSOMAT GOLD TABLETKI DO MYCIA NACZYŃ W ZMYWARKACH 1116 G (60 X 18,6 G)

Index N86041
Marka Somat
Producent Henkel
Stawka VAT 23%
Ilość

13 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyTabletki Somat Gold z wyjątkową formułą są skuteczne również w niskich temperaturach programu eco i krótkich cyklach mycia! Somat Gold to szybko rozpuszczająca się tabletka w biodegradowalnej, wodorozpuszczalnej folii. , , Somat Gold: nasz złoty standard zmywania z wyjątkową formułą przeciwko przypaleniom - nawet w niskich temperaturach programu eco i krótkich cyklach mycia. Somat Gold to szybko rozpuszczająca się tabletka w biodegradowalnej, wodorozpuszczalnej folii. Nie musisz zdejmować folii., , Możesz zaoszczędzić wodę i do 20 % energii, przełączając się na program eco z niską temperaturą mycia lub program krótki z niską temperaturą mycia, jednocześnie uzyskując doskonałą czystość i połysk.

Więcej szczegółów

61,62 zł brutto

Pełny opis

Tabletki Somat Gold z wyjątkową formułą są skuteczne również w niskich temperaturach programu eco i krótkich cyklach mycia! Somat Gold to szybko rozpuszczająca się tabletka w biodegradowalnej, wodorozpuszczalnej folii.

Somat Gold: nasz złoty standard zmywania z wyjątkową formułą przeciwko przypaleniom - nawet w niskich temperaturach programu eco i krótkich cyklach mycia. Somat Gold to szybko rozpuszczająca się tabletka w biodegradowalnej, wodorozpuszczalnej folii. Nie musisz zdejmować folii.

Możesz zaoszczędzić wodę i do 20 % energii, przełączając się na program eco z niską temperaturą mycia lub program krótki z niską temperaturą mycia, jednocześnie uzyskując doskonałą czystość i połysk.


Sposób użycia:
1. Nie zdejmuj folii wodorozpuszczalnej.
2. Umieść tabletkę w pojemniku na detergent.
3. Nie umieszczaj tabletki w koszyku na sztućce.
Tabletka Somat Gold myje skutecznie również wówczas, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego. Użycie soli Somat i płynu nabłyszczającego Somat zalecamy w przypadku twardości wody >21°n. Informacje o twardości wody można uzyskać w lokalnym przedsiębiorstwie wodociągowym.

Z tej samej kategorii