Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneDERMIKA IMAGINE PLATINUM SKIN CIEKŁOKRYSTALICZNY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY 70+ DZIEŃ NOC 50 ML

Index N89284
Marka
Producent
Stawka VAT 23%
Ilość

2 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyDermika Imagine Platinum Skin, „Imagine... Wyobraź sobie, że Twoja skóra ponownie jest gładka, jędrna, ładnie napięta, bez widocznych zmarszczek, cera jest promienna, a Ty wyglądasz po prostu młodziej... Wyobraź sobie i sprawdź, jak możesz to osiągnąć"., , Pomoże w tym zaawansowana technologicznie linia przeciwzmarszczkowa Dermika Imagine, w której technologia ciekłokrystaliczna tworzy biomimetyczne formuły kremów, biozgodne z naturalną budową skóry. W rezultacie składniki aktywne kremu mają ułatwioną penetrację w głąb skóry i są natychmiast przez nią absorbowane, co czyni pielęgnację zdecydowanie skuteczniejszą., , Zastosowana w linii innowacyjna technologia dronów kosmetycznych pozwala na precyzyjne naprowadzanie składników aktywnych w określone komórki skóry, co gwarantuje dotarcie...

Więcej szczegółów

81,94 zł brutto

Pełny opis

Dermika Imagine Platinum Skin
„Imagine... Wyobraź sobie, że Twoja skóra ponownie jest gładka, jędrna, ładnie napięta, bez widocznych zmarszczek, cera jest promienna, a Ty wyglądasz po prostu młodziej... Wyobraź sobie i sprawdź, jak możesz to osiągnąć".

Pomoże w tym zaawansowana technologicznie linia przeciwzmarszczkowa Dermika Imagine, w której technologia ciekłokrystaliczna tworzy biomimetyczne formuły kremów, biozgodne z naturalną budową skóry. W rezultacie składniki aktywne kremu mają ułatwioną penetrację w głąb skóry i są natychmiast przez nią absorbowane, co czyni pielęgnację zdecydowanie skuteczniejszą.

Zastosowana w linii innowacyjna technologia dronów kosmetycznych pozwala na precyzyjne naprowadzanie składników aktywnych w określone komórki skóry, co gwarantuje dotarcie składnika w miejsce problematyczne i uwolnienie go konkretnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny, aby aktywować procesy naprawy i odnowy skóry spowodowane wiekiem.

Ultra skuteczne technologie zostały wzbogacone o platynę oraz biomimetyczne peptydy, które jako aktywatory remodellingu skóry pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek i bruzd oraz odzyskać jędrność i młodzieńczy blask.

Znakomite efekty działania kremu zapewniają ultra skuteczne nowatorskie technologie i zawarte w nich sprawdzone, cenione składniki aktywne.

Technologia ciekłokrystaliczna
polega na tworzeniu ciekłych kryształów o strukturze podobnej do ciekłokrystalicznego cementu międzykomórkowego występującego naturalnie w skórze, dzięki czemu posiada bliskie do niej powinowactwo. Ciekłe kryształy fizjologicznie integrują się z barierą lipidową skóry wzmacniając ją, poprawiają nawilżenie i elastyczność.

Technologia dronów kosmetycznych
to zaawansowany system ukierunkowanego uwalniania składników aktywnych, wykorzystujący peptydy celujące do stworzenia inteligentnego urządzenia docelowego, w celu precyzyjnego, szybszego i skuteczniejszego dotarcia do komórek skóry w jej głębszych warstwach.

Neuro-dron
celuje w neurony skóry w celu uzyskania ulepszonego składnika podobnego do botoksu. Redukuje nawet głębokie zmarszczki, linie nosowo-wargowe i lwią zmarszczkę. Dzięki szybkiemu i precyzyjnemu działaniu w hamowaniu skurczu mięśni oraz dzięki wysokiej penetracji osiąga 20 % redukcję głębokości i długości zmarszczek w zaledwie 4 tygodnie*.

Platyna
działa na skórę antyoksydacyjnie, regenerująco i łagodząco. Ma wpływ na poprawę kolorytu, dodaje cerze promienności.

Biomimetyczny peptyd liftingujący
stymuluje 6 głównych składników macierzy skórnej i połączenia skórno-naskórkowego, dzięki czemu wygładza zmarszczki od wewnątrz, szczególnie „kurze łapki" i poziome linie na czole.

* Wg badań In Vivo deklarowanych przez producenta surowca.

Skuteczność kremu potwierdzona badaniami.

Dermika Imagine Platinum Skin
Ciekłokrystaliczny krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc dla kobiet po 70-tym roku życia to swoisty koncentrat skuteczności. Luksusowa, gęsta, kremowa formuła dba o skórę w dzień i w nocy, aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia i uczynić ją gładką, jędrną i ładnie napiętą, pełną promiennego blasku. Piękny zapach czyni pielęgnację jeszcze przyjemniejszą.

Już po 4 tygodniach stosowania krem zapewnia*:
Wyraźne wygładzenie skóry 93 %
Poprawę wyglądu i struktury skóry 93 %
Wzrost jędrności i elastyczności 70 %
Regenerację i rewitalizację cery 100 %
Miękką, przyjemną w dotyku skórę 100 %

* Test samooceny przeprowadzony w niezależnym laboratorium badawczym.
platyna + peptydy

Stosowanie
Codziennie rano i wieczorem wmasuj krem w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Rekomendujemy wykonanie automasażu skóry, nakładając krem od dołu, zaczynając od strefy dekoltu i kierując się ku twarzy. Krem jest znakomitą bazą pod makijaż.

Z tej samej kategorii