Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 165 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneNEUTROGENA Visibly Clear Pink Grapefruit Kremowy żel do mycia twarzy 150 ml

Index N70617
Marka Neutrogena
Producent Johnson&Johnson
Stawka VAT 23%
Ilość

12 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Orzeźwiający kremowy żel do codziennego mycia twarzy, dla świeżo i zdrowo wyglądającej skóry każdego dnia. - Wzbogacony o technologię MicroClear łagodny żel głęboko oczyszcza, usuwa brud, sebum i zanieczyszczenia, by zapobiegać powstawaniu pryszczy i wągrów. - Kremowa konsystencja oczyszcza skórę bez wysuszania, podczas gdy nuta różowego grapefruita pobudza zmysły i daje uczucie przyjemnego odświeżenia. Testowany dermatologicznie. Przeznaczony również do skóry wrażliwej. Kremowy żel do mycia twarzy

Więcej szczegółów

21,06 zł brutto

Pełny opis

Orzeźwiający kremowy żel do codziennego mycia twarzy, dla świeżo i zdrowo wyglądającej skóry każdego dnia.
- Wzbogacony o technologię MicroClear łagodny żel głęboko oczyszcza, usuwa brud, sebum i zanieczyszczenia, by zapobiegać powstawaniu pryszczy i wągrów.
- Kremowa konsystencja oczyszcza skórę bez wysuszania, podczas gdy nuta różowego grapefruita pobudza zmysły i daje uczucie przyjemnego odświeżenia. Testowany dermatologicznie. Przeznaczony również do skóry wrażliwej.

Sposób użycia: rano i wieczorem nałożyć produkt na wilgotne dłonie i wmasować w skórę twarzy, a następnie dokładnie spłukać wodą. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie spłukać wodą. Tylko do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w temperaturze otoczenia
Opakowanie - Nadające się do recyklingu
150 ml
Tuba

Z tej samej kategorii

Proponowane