Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneGARNIER MINERAL ACTION ANTYPERSPIRANT 150 ML

Index N87559
Marka L'oreal
Producent L'oreal
Stawka VAT 23%
Ilość

26 szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyPierwszy od Garnier antyperspirant, który w sposób optymalny dba o skórę przeciw podrażnieniom po goleniu. Wzbogacony w Mineralite, dla suchości dotyku 96h. Pozwala skórze oddychać. Bez alkoholu etylowego. Testowany dermatologicznie., , Pierwszy od Garnier antyperspirant, który w sposób optymalny dba o skórę przeciw podrażnieniom po goleni Wzbogacony w opatentowany Mineralite naturalnego pochodzenia, wydobywany ze skały wulkanicznej. Zdolny do absorbcji x2,5 razy więcej wody niż sam waży, jest x5 razy bardziej absorbujący niż talk. Respektuje naturalną transpirację skóry dla optymalnej ochrony przed przykrym zapachem i wilgocią. Pozwala skórze oddychać. Nie pozostawia śladów na tkaninach. Bez alkoholu etylowego. Testowany dermatologicznie., , Antyperspirant zapewnia długotrwałą ochron...

Więcej szczegółów

14,26 zł brutto

Pełny opis

Pierwszy od Garnier antyperspirant, który w sposób optymalny dba o skórę przeciw podrażnieniom po goleniu. Wzbogacony w Mineralite, dla suchości dotyku 96h. Pozwala skórze oddychać. Bez alkoholu etylowego. Testowany dermatologicznie.

Pierwszy od Garnier antyperspirant, który w sposób optymalny dba o skórę przeciw podrażnieniom po goleni Wzbogacony w opatentowany Mineralite naturalnego pochodzenia, wydobywany ze skały wulkanicznej. Zdolny do absorbcji x2,5 razy więcej wody niż sam waży, jest x5 razy bardziej absorbujący niż talk. Respektuje naturalną transpirację skóry dla optymalnej ochrony przed przykrym zapachem i wilgocią. Pozwala skórze oddychać. Nie pozostawia śladów na tkaninach. Bez alkoholu etylowego. Testowany dermatologicznie.

Antyperspirant zapewnia długotrwałą ochronę przed potem.

Dzięki starannie opracowanej formule działa przez 96h, dając długotrwałe poczucie komfortu, świeżości i suchości. Pozwala skórze oddychać.


Sposób użycia: Mocno wstrząśnij. Rozpyl z odległości 15 cm na skórę pod pachami. W przypadku zatkania się atomizera odwrócić i przepłukać gorącą wodą.

Z tej samej kategorii