Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneHAPPS AEROZOL NA PCHŁY I KLESZCZE 250 ML

Index N52349
Marka Happs
Producent Bros
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyAerozol do zwalczania pcheł i kleszczy w otoczeniu psów (legowiska, wnętrza bud, dywany). Zapewnia skuteczną ochronę aż do 8 tygodni przed pchłami oraz 4 tygodni przed kleszczami. Dodatkowo hamuje namnażanie pcheł niszcząc ich larwy. Produkt zaczyna działać na pchły i kleszcze już po godzinie od zastosowania i osiąga pełną skuteczność w stosunku do pcheł po ok. 32 h (larwy i osobniki dorosłe) oraz w stosunku do kleszczy po 4 h od oprysku. na legowiska, pchły - ochrona do 8 tygodni, kleszcze - ochrona do 4 tygodni, permetryna 0,2 %, tetrametryna 0,2 %, PBO 1 %, bez freonu

Więcej szczegółów

14,83 zł brutto

Pełny opis

Aerozol do zwalczania pcheł i kleszczy w otoczeniu psów (legowiska, wnętrza bud, dywany). Zapewnia skuteczną ochronę aż do 8 tygodni przed pchłami oraz 4 tygodni przed kleszczami. Dodatkowo hamuje namnażanie pcheł niszcząc ich larwy. Produkt zaczyna działać na pchły i kleszcze już po godzinie od zastosowania i osiąga pełną skuteczność w stosunku do pcheł po ok. 32 h (larwy i osobniki dorosłe) oraz w stosunku do kleszczy po 4 h od oprysku.
na legowiska
pchły - ochrona do 8 tygodni
kleszcze - ochrona do 4 tygodni
permetryna 0,2 %, tetrametryna 0,2 %, PBO 1 %
bez freonu

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać miejsca przebywania zwierząt, sprawdzając najpierw czy preparat nie pozostawia plam. Zabieg powtarzać raz w miesiącu.

Z tej samej kategorii