Filtr produktów

Podkategorie

Marka

Producent

Cena

0 zł - 255 zł

Tylko dostępne

Ostatnio przeglądaneHAPPS OBROŻA PRZECIW PCHŁOM DLA KOTÓW

Index N48862
Marka Happs
Producent Bros
Stawka VAT 23%
Ilość

Powyżej 50szt w magazynie

Dostawa i płatność

Stan: DostępnyObroża do zwalczania pcheł u kotów. Eliminuje zarówno osobniki dorosłe, jak i larwy. Działanie zapewniające pełną ochronę rozpoczyna się w ciągu ok. 2 dni od założenia obroży i utrzymuje się aż do 4 miesięcy. Obroża jest odporna na wodę, a wygodne zapięcie umożliwia regulowanie jej długości. 35 cm długości, wodoodporna, imidachlopryd 10,6 %, ekstrakt z margosy 0,125 %, geraniol 0,01 %, zwalcza larwy i dorosłe osobniki, do 4 miesięcy ochrony

Więcej szczegółów

14,83 zł brutto

Pełny opis

Obroża do zwalczania pcheł u kotów. Eliminuje zarówno osobniki dorosłe, jak i larwy. Działanie zapewniające pełną ochronę rozpoczyna się w ciągu ok. 2 dni od założenia obroży i utrzymuje się aż do 4 miesięcy. Obroża jest odporna na wodę, a wygodne zapięcie umożliwia regulowanie jej długości.
35 cm długości
wodoodporna
imidachlopryd 10,6 %, ekstrakt z margosy 0,125 %, geraniol 0,01 %
zwalcza larwy i dorosłe osobniki
do 4 miesięcy ochrony

Sposób użycia: Wyjąć obrożę z opakowania i dostosować ją do obwodu szyi kota za pomocą regulowanego zapięcia - powinna być dłuższa od obwodu szyi o ok. 1-2 cm. Najlepiej zacząć stosować obrożę jeszcze przed początkiem sezonu występowania pcheł. W celu zapewnienia 4-miesięcznego okresu ochrony, obroża powinna być noszona stale. Należy okresowo sprawdzać i dostosowywać obwód obroży, szczególnie w okresie szybkiego wzrostu kociąt. Produkt jest wodoodporny, jednak należy unikać długotrwałego moczenia obroży oraz jej kontaktu z szamponem, gdyż może to spowodować osłabienie działania.

Z tej samej kategorii